Haber OnePlus 7 Pro, Galaxy S10 Plus’a meydan okuyor!

Erdinçer

Xiaomi Mi Max 2™
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
Mi Max 2
Yaş
43
Konum
İstanbul
Katılım
6 Ocak 2018
Konular
90
Mesajlar
961
Tepki puanı
5.721
Puanları
168
Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınız


DisplayMate OnePlus 7 Pro'nun ekranına tam puan verdi!

İki hafta sonra yani 14 Mayıs tarihinde tanıtılacak olan OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro modelleri hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. OnePlus 7 Pro modelinin 90 Hz yenileme hızına sahip olan QHD+ çözünürlükte bir ekrana ve üç arka kameraya ev sahipliği yaptığını daha önce sizlere duyurmuştuk.

OnePlus CEO’su Pete Lau tarafından telefonun ekranı için “hızlı ve pürüzsüz” ifadelerinin kullanılmıştı. Ek olarak cihazın 750 Euro gibi bir fiyata sahip olacağının belirtilmesi ekran konusundaki beklentileri oldukça üst seviyeye çıkardı.

DisplayMate OnePlus 7 Pro’nun ekranına A+ puan verdi!

Akıllı telefon ekranlarını test ederek kıyaslayan DisplayMate, OnePlus 7 Pro’nun ekranına A+ puan vererek beklentilerin fazlasıyla karşılandığını gözler önüne serdi. A+, DisplayMate tarafından cihazlara verilen en yüksek puan.Böylece cihazın Galaxy S10 Plus ve Google Pixel 3ile aynı puanı aldığını ve yüksek kaliteli bir ekrana sahip olduğunu söyleyebiliyoruz. DisplayMate cihaz hakkında hazırladığı detaylı raporu lansmanda yani 14 Mayıs’ta açıklayacak.

Ancak, öncesinde kısa bir bilgi paylaşıldı. Ekran renk doğruluğu, parlaklık ve kontrast değerleri konusunda oldukça başarılı. Yüksek piksel yoğunluğu sayesinde kullanıcılara oldukça net görüntüler sunulacağı belirtiliyor.

Kaynak :
 

ByKaraca

Haber Ekibi
Haber Ekibi
Blog Yazarı
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Elime ne geçers
Meslek
Teknoloji Editörü
Konum
İstanbul
Katılım
26 Temmuz 2018
Konular
342
Mesajlar
484
Tepki puanı
1.038
Puanları
118
OnePlus bence akıllı telefon piyasasının en "affordable" cihazı. Harika bir cihaz daha bizi bekliyor.
 
Üst Alt