Soru Oneplus 6 LineageOS 20 Nasıl Kurulur?

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37
Merhaba,

Oneplus 6 kullanıyorum. LineageOS'un Android 13 tabanlı 20.sürümü çıkmış ve Oneplus 6 desteği de var. Bu telefonun kilidi nasıl açılır, recovery nasıl kurulur vs bu konularda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Bir çok telefona rom falan attım da Oneplus telefonlarda hiç böyle şeylerle uğraşmadım şimdiye kadar.

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Bende var çok kolay youtube da videoları var kolay bir şekilde yaparsın A/B cihazı olduğundan eski cihazlar kadar basit değil ama zor da değil. Bu arada custom rom aşırı kullanmış biri olarak sadece root + kernel kullanmanızı tavsiye ederim.

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37
Bende var çok kolay youtube da videoları var kolay bir şekilde yaparsın A/B cihazı olduğundan eski cihazlar kadar basit değil ama zor da değil. Bu arada custom rom aşırı kullanmış biri olarak sadece root + kernel kullanmanızı tavsiye ederim.
Aslında niyetim sürüm yükseltmek bir de LineageOS çok hafif olduğu için bir nebze pile faydası olsun. Telefonumdan çok memnunum ama ah o pil yok mu pil o çok üzüyor :D

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Aslında niyetim sürüm yükseltmek bir de LineageOS çok hafif olduğu için bir nebze pile faydası olsun. Telefonumdan çok memnunum ama ah o pil yok mu pil o çok üzüyor :D
Pil için bende dev arşiv paylaşmıştım onu kullanabilirsin. Yinede tamamen işe yaramıyor Android 10-11 için sorunsuz çalışmaktadır. Birkaç ince ayar yapıyorsun olay o. Tamamen gereksiz servis hizmet ve uygulamalardan stock romu kurtarmak için tarafımca hazırlanmış bir makaledir.

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37
Pil için bende dev arşiv paylaşmıştım onu kullanabilirsin. Yinede tamamen işe yaramıyor Android 10-11 için sorunsuz çalışmaktadır. Birkaç ince ayar yapıyorsun olay o. Tamamen gereksiz servis hizmet ve uygulamalardan stock romu kurtarmak için tarafımca hazırlanmış bir makaledir.
Bir bakayım umarım faydası olur. Şu an Android 11 sürümü var cihazda.

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Bir bakayım umarım faydası olur. Şu an Android 11 sürümü var cihazda.

Üst Alt