Soru Oneplus 10 pro İmei Repair

lipitor45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emrah
Cihazım
Xiaomi 13 ultra
Meslek
Polis
Konular
1
Merhabalar. Forumda yeniyim ancak android root ve ios jailbreak dünyasında iPhone 3gs den beri piyasadayım. Bütün yorumları okudum ingilizceler dahil. HTC HD2 isimli efsane bi Windows Mobile telefon vardı. O telefona android yüklemeyi başarmış biri olarak o zamandan beri yazılım dünyasına isyan ediyorum. Mükemmel telefon diye bişey yok zaten. Her sistemin eksileri artıları var. Oneplus 7t pro yu gördükten sonra Huawei mate 20 prodan vazgeçmiştim. Sonra oneplus 8 pro ile devam ettim. Ne zaman iPhone 13 pro Max 120hz ekran ile çıktı ben tekrar ios cu oldum.
Devletin koyduğu 20bin TL lik kayıt ücreti çıkınca 13 pro Max dan da vazgeçme zamanı geldiğini anladım.
2 haftalık bir arayıştan sonra oneplus 11 ile mi 13 ultra arasında kalmıştım. İstanbul Doğubankı bilen bilir. Arkadaşlara sorduğumda oneplus 10 ve 11e temmuz 2023 itibariyle hala IMEI repair yapılamadığı bilgisini aldıktan sonra mecburen gidip mi 13 ultra aldım. Tabi ki sorunsuz bi yazılımı bunda da yok. Amiral gemisi telefon Instagram'da herhangi bir gönderiyi hikaye paykaşırken alttan yukarı sürükleyip müzik ekleme ve diğer şeylerin olduğu yeri açarken kasıyor. Titreyerek açıyor orayı. Videosunu ekledim. Ne yaptıysam olmadı. Global rom denedim, eu rom denedim hatta eea global romu bile denedim yok. Hepsinde aynı sorun mevcut. Bu şekilde kabul ettim artık yapacak bişey yok. Oneplus yazılım optimizasyonu konusunda en başarılı cihazlardan biriydi. Hatta oneplus 11 ekranı 1000hz touch sampling varken mi 13 ultra da 240hz. Ama sırf IMEI muhabbetine Xiaomi yi tercih ettim. Dokunma hassasiyeti iPhone kadar iyi değil 240hz olmasından kaynaklı. Adobe Rush da video editlerken kanser oluyorsunuz. Benim gördüğüm sorunlar bunlar. Artık tercih meselesi ios android kapışması demiyorum ama kesinlikle oneplus 11 yazılım ve donanımda Xiaomi den daha iyidir diyorum. Saygılar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca bu telefona profesyonel bir inceleme videosu da çekeceğim. Siz değerli forum üyelerini YouTube kanalıma davet ediyorum.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• VID_20230717_082814.mp4
    8,9 MB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:
Üst Alt