MIUI 12.5 OneOS Android 11 MIUI 12.5 [9T Pro | K20 Pro] 15.11.2021

suret

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Suret
Cihazım
Redmi K20 Pro
Konular
0
OneOS Settings girmiyor. Ayarlarda bulamadım, aratınca da gözüküyor ancak girmiyor.

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
teşekkürler. peki uptader çalıyormu yoksa kendimiz yenilemeliyiz?
Rica ederim hocam, şu an için son sürüm 27.01.2021 de yayınlanan. Güncellemeler şimdilik durduruldu.

Update aktif edilmesi geliştiriciye bağlı olan bir durum. Konuyu da takip edebilirsiniz, geliştrici paylaşırsa, bilgilendirme yapmaya çalışırım.

cemilplt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemil
Cihazım
Mİ9SE
Konular
1
Slm kardeşim sende o gizli gruba üyemisin?Bu rom devam edecek mi yoksa bitti mi?Bilgi alamıyoruz.Teşekkürler

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Slm kardeşim sende o gizli gruba üyemisin?Bu rom devam edecek mi yoksa bitti mi?Bilgi alamıyoruz.Teşekkürler
Ben üye değilim kardeş ama Telegram herkese açık olan kanallarında bilgilendirme geçiyorlar. Ayrıca bir kaç YouTube kanalıda rom linklerini ve gelişmeleri paylaşıyor.

Geliştiricinin asıl amacıda düzenli güncellemeler için belirli bir ücret almaktı. Şöyle bir paylaşım yapmıştı:
Herkese merhaba.
Birkaç gün içinde, OneOS'un (umarız) birçoğunun ilk sürümü - Android piyasaya sürülecek
Yalnızca kararlı bir sürüme sahip cihazlar için kararlı bir sürümde ve haftalık olan cihazlar için haftalık olarak yayınlanacaktır.
Şubat ortasından itibaren, yalnızca kararlı sürüm ücretsiz ve herkese açık olarak yüklenecek (tüm cihazlar için)
Haftalık sürümü tercih etmek isteyen kullanıcılar ayda 2 € ödemek zorunda kalacak. Kullanıcı iptal edene kadar kendi kendini yenileyen.
27'den 29'a kadar web sitesi nihayet bakımda olacaktır. Geçtiğimiz günlerden beri kararlı sürümleri oluştururken hatalarla karşılaşıyoruz (her şey zaten çözüldü ve sonunda aşamalı olarak teste başlandı)

OneOS'un ilk sürümünde görülen tüm modlar artık uyumlu değildi çünkü miui, MIUI 12.5'te değişiklik yapmaya başladı, bu nedenle artık herhangi bir modda mevcut değiller.

Öte yandan, iOS projesi ışığı 1/2 ay içinde kamuoyunda görebilir, bu proje iPhone X'e kadar olan herhangi bir iOS cihazı için olacaktır (Jailbreak'e erişimi olan herhangi bir cihaz söz konusu proje için uygun olacaktır) hayat kaydı için 10 € olmalıdır. Başlangıçtan itibaren yalnızca iOS 14.X ile uyumlu olacaktır.

Kutlama.

cemilplt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemil
Cihazım
Mİ9SE
Konular
1
Ben üye değilim kardeş ama Telegram herkese açık olan kanallarında bilgilendirme geçiyorlar. Ayrıca bir kaç YouTube kanalıda rom linklerini ve gelişmeleri paylaşıyor.

Geliştiricinin asıl amacıda düzenli güncellemeler için belirli bir ücret almaktı. Şöyle bir paylaşım yapmıştı:
Herkese merhaba.
Birkaç gün içinde, OneOS'un (umarız) birçoğunun ilk sürümü - Android piyasaya sürülecek
Yalnızca kararlı bir sürüme sahip cihazlar için kararlı bir sürümde ve haftalık olan cihazlar için haftalık olarak yayınlanacaktır.
Şubat ortasından itibaren, yalnızca kararlı sürüm ücretsiz ve herkese açık olarak yüklenecek (tüm cihazlar için)
Haftalık sürümü tercih etmek isteyen kullanıcılar ayda 2 € ödemek zorunda kalacak. Kullanıcı iptal edene kadar kendi kendini yenileyen.
27'den 29'a kadar web sitesi nihayet bakımda olacaktır. Geçtiğimiz günlerden beri kararlı sürümleri oluştururken hatalarla karşılaşıyoruz (her şey zaten çözüldü ve sonunda aşamalı olarak teste başlandı)

OneOS'un ilk sürümünde görülen tüm modlar artık uyumlu değildi çünkü miui, MIUI 12.5'te değişiklik yapmaya başladı, bu nedenle artık herhangi bir modda mevcut değiller.

Öte yandan, iOS projesi ışığı 1/2 ay içinde kamuoyunda görebilir, bu proje iPhone X'e kadar olan herhangi bir iOS cihazı için olacaktır (Jailbreak'e erişimi olan herhangi bir cihaz söz konusu proje için uygun olacaktır) hayat kaydı için 10 € olmalıdır. Başlangıçtan itibaren yalnızca iOS 14.X ile uyumlu olacaktır.

Kutlama.
Bilgilendirme için teşekkürler

b3k1rr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bekir
Cihazım
Mi 9t pro mi 6
Konular
5
Zaten yarın: Gelecek hafta MIUI'yi derleyeceğim vakayı ele alalım, sadece aşağıdaki cihazları derlediğim durumu ele alalım: 10T Pocophone F2 Pro Mi 9T Pro Mi 10 Lite {Mi 10 Lite Zoom} Redmi Note 10 Mi 9 MI 9T Benim 10 Redmi Note 9S'um 11'im istisna olarak girerler: Küçük X3 Redmi Note 8T Sadece bu cihazlar çıkacaktı İnsanların cihazlarının neden olmadığını, neden böyle olduğunu, böyle ne olduğunu sormasını istemiyorum. . Otomatik olarak fban yapacağım ROM açıkça ücretsiz kalacaktır. Ayda bir güncellenecektir. Haftalık sürüm birkaç cihaz haricinde kullanılacak ... (çünkü mevcut değil) En geç iki hafta içinde teste, 3'te halka açıklayacağım.geliştirici arkadaşın Telegram grubunda yaptığı açıklama translate çeviri bu kadar anlaşılıyor

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Yeni sürüm ilk mesaja eklendi arkadaşlar.

New - New MiuiHome with recent iOS style
Optimized - Updated Base
Optimized - Improved and updated patches
Optimized - System cleaned
Optimized - Improved the installer
Optimized - Deleted OneOS Space
Optimized - Removed OneOS factory themes
Optimized - Sent to CUST due to lack of space Google Feed and Game Turbo will be installed only when the installation is clean
Optimized - Changed system identifier from GLOBAL to ALPHA
Optimized - Removed Google Lens
Optimized - Suppressed MiBrowser
Optimized - Removed Xiaomi Weather and inserted a Samsung Weather port
Optimized - Improvements in Settings
Optimized - Added OneOS boot logo along with changes to the destroyed system image and FASTBOOT
New - Added system volumes in the Volume control by keys
New - Added Samsung OneUI theme
New - Added see Status of OneOS servers in Xiaomi Cloud App (replaces “look for your unicorn”)
Optimized - Updated Installer (it should finally delete the cache folders by itself)
Optimized - Updated Updater to show system changes
Optimized - Fixed errors referring to ALPHA Build
New - Now the installer detects the variants of compatible devices example: raphael / raphaelin, davinci / davinciin, monet / vangogh, apollo / apollopro
New - OneOS Settings is back:
⁃ OneOS Log’s
⁃ OneOS statistics
New - Fully updated OneUI theme
Optimized - Updater targets SourceForge to facilitate OTA updates without cluttering our servers

grslseyfi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gürsel
Cihazım
MI 9T PRO
Meslek
Daire Başkanı Asis
Konular
2
Çok güzel bir rom ben çok beğendim gayet hızlı takılma donma yok pil performansı da güzel. Sadece birşey kopyalayinca hangi uygulamayı açsam izin istiyor panayo kopyalansin mi diye onda biraz huylandim onunda çözdüm ayarlar kısmından pano yazınca pano güvenliğinden bütün uygulamalara tek tek izin verdim. Çok teşekkürler emeğine sağlık hocam.

Üst Alt