MIUI 12.5 OneOS Android 11 MIUI 12.5 [9T Pro | K20 Pro] 15.11.2021

gerenimo57

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Bunlarda mi guncellemeleri kestiler 1 ayı geçti hiç ses seda yok.

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Bunlarda mi guncellemeleri kestiler 1 ayı geçti hiç ses seda yok.
Hocam ekip en son şöyle bir mesaj bırakmıştı.
Dikkat:
ROM yapım ekosistemini iyileştirmek için çalışmalar devam etmektedir.
ROM, tüm cihazlar test için hazır olana kadar piyasaya sürülmeyecektir.
Derleme sırasında ideal sistemi oluşturmak için işbirliği yapıyoruz ve böylece haftalık güncellemeleri sorunsuz bir şekilde kolaylaştırabiliyoruz.
Modlar, üslerindeki Xiaomi değişiklikleri sayesinde kısıtlamalara / elenmelere maruz kaldı.
Ocak ayında kararlı varyantla ilgili haberler olacak
Çin Yeni Yılından sonra, haftalık olanlara erişim sağlamak için kendi kendini yenileyen aylık 2 € ödeme yöntemi sunulacak.
Kararlı / haftalık ROM'u sunmadan önce bilgilendirilecek ve her şey hakkında daha fazla ayrıntı verilecektir.

Fran'e rahat bir şekilde devam etmemizi mümkün kılan büyük etkinliği ve katılımı için ve sabırları için tüm OneOS ekibine binlerce teşekkür.

kutlama

Bağışlar: PayPal.me/badwolfalfa
Web:
Heyecan: twitter.com/RevOSTechs

Not; Birisi cihazının ne zaman, nasıl veya destekleneceğini sorarsa, federal bir yasaklama alacak.

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
MIUI 12.5 Android 11 güncellemesi geldi, ilk mesaja eklendi. Deneyen hocalarımız yorumunu eklerse güzel olur (◔‿◔)

Rom hakkında bir video yayınladı.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Chatin1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi note3
Konular
1
Bakalım eu 12.5 da ki sıkıntılar olmaz inşallah

hakanozerh

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9T Pro 6&64
Meslek
Lojistik Uzmanı
Konular
5
MEGA dan indiremedim kota sorunu diyorr drunk~~

Apoly

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
MI 9T Pro
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
27
Deneyimleyen arkadaşlardan görüş bekliyoruz.

cemal3180

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemal Can
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
39
MIUI 12.5 Android 11 güncellemesi geldi, ilk mesaja eklendi. Deneyen hocalarımız yorumunu eklerse güzel olur (◔‿◔)

Rom hakkında bir video yayınladı.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Hocam elinize sağlık OneOs'un kendi sitesinde hâlâ eski versiyonu gözüküyor neden güncellemeleri eklemiyorlar ? Telegram kanalında da siteye yönlendiriyor yeni güncellemeler gözükmüyor acaba OTA'dan mı veriyorlar ?

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
MEGA dan indiremedim kota sorunu diyorr drunk~~
Hocam VPN kullanıp mega uygulaması ile deneyebilirsiniz.

Hocam elinize sağlık OneOs'un kendi sitesinde hâlâ eski versiyonu gözüküyor neden güncellemeleri eklemiyorlar ? Telegram kanalında da siteye yönlendiriyor yeni güncellemeler gözükmüyor acaba OTA'dan mı veriyorlar ?
Eyvallah hocam, romu kullanmadığım için OTA yoluyla dağıtılıp/dağıtılmadığı hakkında bilgim yok. Farkı bir politika izleyecekleri ile ilgili bir bilgilendirme yapmışlardı. Bu sürüm için sadece Mega'ya yükleme yaptıklarını alternatif olmadığınıda belirtmişlerdi.
Herkese merhaba.
Birkaç gün içinde, OneOS'un (umarız) birçoğunun ilk sürümü - Android piyasaya sürülecek
Yalnızca kararlı bir sürüme sahip cihazlar için kararlı bir sürümde ve haftalık olan cihazlar için haftalık olarak yayınlanacaktır.
Şubat ortasından itibaren, yalnızca kararlı sürüm ücretsiz ve herkese açık olarak yüklenecek (tüm cihazlar için)
Haftalık sürümü tercih etmek isteyen kullanıcılar ayda 2 € ödemek zorunda kalacak. Kullanıcı iptal edene kadar kendi kendini yenileyen.
27'den 29'a kadar web sitesi nihayet bakımda olacaktır. Geçtiğimiz günlerden beri kararlı sürümleri oluştururken hatalarla karşılaştık (her şey zaten çözüldü ve sonunda aşamalı olarak teste başlandı)

OneOS'un ilk sürümünde görülen tüm modlar artık uyumlu değildi çünkü miui, MIUI 12.5'te değişiklik yapmaya başladı, bu nedenle artık herhangi bir modda mevcut değiller.

Öte yandan, iOS projesi ışığı 1/2 ay içinde kamuoyunda görebilir, bu proje iPhone X'e kadar olan herhangi bir iOS cihazı için olacaktır (Jailbreak'e erişimi olan herhangi bir cihaz söz konusu proje için uygun olacaktır) hayat kaydı için 10 € olmalıdır. Başlangıçtan itibaren yalnızca iOS 14.X ile uyumlu olacaktır.

Kutlama.

Son düzenleme:

hakanozerh

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9T Pro 6&64
Meslek
Lojistik Uzmanı
Konular
5
Hocam VPN kullanıp mega uygulaması ile deneyebilirisiniz.

Eyvallah hocam, romu kullanmadığım için OTA yoluyla dağıtılıp/dağıtılmadığı hakkında bilgim yok. Farkı bir politika izleyecekleri ile ilgili bir bilgilendirme yapmışlardı. Bu sürüm için sadece Mega'ya yükleme yaptıklarını alternatif olmadığınıda belirtmişlerdi.
Herkese merhaba.
Birkaç gün içinde, OneOS'un (umarız) birçoğunun ilk sürümü - Android piyasaya sürülecek
Yalnızca kararlı bir sürüme sahip cihazlar için kararlı bir sürümde ve haftalık olan cihazlar için haftalık olarak yayınlanacaktır.
Şubat ortasından itibaren, yalnızca kararlı sürüm ücretsiz ve herkese açık olarak yüklenecek (tüm cihazlar için)
Haftalık sürümü tercih etmek isteyen kullanıcılar ayda 2 € ödemek zorunda kalacak. Kullanıcı iptal edene kadar kendi kendini yenileyen.
27'den 29'a kadar web sitesi nihayet bakımda olacaktır. Geçtiğimiz günlerden beri kararlı sürümleri oluştururken hatalarla karşılaştık (her şey zaten çözüldü ve sonunda aşamalı olarak teste başlandı)

OneOS'un ilk sürümünde görülen tüm modlar artık uyumlu değildi çünkü miui, MIUI 12.5'te değişiklik yapmaya başladı, bu nedenle artık herhangi bir modda mevcut değiller.

Öte yandan, iOS projesi ışığı 1/2 ay içinde kamuoyunda görebilir, bu proje iPhone X'e kadar olan herhangi bir iOS cihazı için olacaktır (Jailbreak'e erişimi olan herhangi bir cihaz söz konusu proje için uygun olacaktır) hayat kaydı için 10 € olmalıdır. Başlangıçtan itibaren yalnızca iOS 14.X ile uyumlu olacaktır.

Kutlama.
ilgin için teşekkürler hocam

Üst Alt