Rom Redmi Note 8 - OneOS 21.9.13 A11 (12.09..2021)

SerdarCoruk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
~
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
Pitchblack TWRP kurdum. Format + OneOS flashladım TWRP atıp durdu. Disable DM verity'den sanıp işlemleri tekrar yaptım ve DM verity'de flashladım bu sefer açılış logosunda kaldı. Uzun bir süre bekledim telefon ısınmaya başladı ve açılmadı. Şimdi TWRP falanda uçtu :D Mi Flash ile ROM flashladım öyle düzelttim de neden kuramadım bu ROM'u?

haknemir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
8
Pitchblack TWRP kurdum. Format + OneOS flashladım TWRP atıp durdu. Disable DM verity'den sanıp işlemleri tekrar yaptım ve DM verity'de flashladım bu sefer açılış logosunda kaldı. Uzun bir süre bekledim telefon ısınmaya başladı ve açılmadı. Şimdi TWRP falanda uçtu :D Mi Flash ile ROM flashladım öyle düzelttim de neden kuramadım bu ROM'u?
Bende aynı sorun vardı eski rom + format data yaptım swift backup ile önceden almış olduğum yedeği kurdum öyle kullanıyorum son sürüme geçiş yapmadım, yapamadım.

haknemir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
8
Wifi bağlantım sık sık kopuyor bunun bir çözümü var mıdır?

SerdarCoruk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
~
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
Bende aynı sorun vardı eski rom + format data yaptım swift backup ile önceden almış olduğum yedeği kurdum öyle kullanıyorum son sürüme geçiş yapmadım, yapamadım.
Eski sürümde de açılış ekranında kaldım :)

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
Bu romu hali hazırda kullanan kaç kullanıcı var forumda? Redmi note 8 için soruyorum..
Sorunlu bu rom bence.. One os eski adıyla revos.. Siz yine rom atıp kurtarmışsınız cihazı.. Ben yükleyeyim dedim cihaz sustu, fastboot moduna bile alamıyordum.. Mecbur edl mod ile yetkili hesapta rom atılıp çözüldü.. O yüzden hiç romu kurayım demiyorum :D

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Bu romu hali hazırda kullanan kaç kullanıcı var forumda? Redmi note 8 için soruyorum..

Sorunlu bu rom bence.. One os eski adıyla revos.. Siz yine rom atıp kurtarmışsınız cihazı.. Ben yükleyeyim dedim cihaz sustu, fastboot moduna bile alamıyordum.. Mecbur edl mod ile yetkili hesapta rom atılıp çözüldü.. O yüzden hiç romu kurayım demiyorum :D
Ben dun aksam kuracaktim siliyorum zipi bilgi için teşekkürler

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
Ben dun aksam kuracaktim siliyorum zipi bilgi için teşekkürler
Rica ederim hocam, ben yüklediğim zaman one os diye bir şey yoktu o zaman revos olarak geçiyordu.. Belki düzeltmişlerdir bilemiyorum.. Gerçi konu başlığı altında yaşanan sorunları arkadaşlar belirtmiş zaten..

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
Rica ederim hocam, ben yüklediğim zaman one os diye bir şey yoktu o zaman revos olarak geçiyordu.. Belki düzeltmişlerdir bilemiyorum.. Gerçi konu başlığı altında yaşanan sorunları arkadaşlar belirtmiş zaten..
O zamanlarda Revos Melih'imiz de vardı giggle~~

Üst Alt