Yardım One plus 7 pro isinma ve batarya sorunu

santrafor09

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
5
Arkadaslar one plus 7 pro kullaniyorum gecen ayki guncellemeden sonra midir nedir telefonum aşiri isinip cok kisa surede bitiyo 2 saat ekran acik kaldiginda 100 den 5 e kadar dusuyo,onceden boyle bisey yokdu,acaba batarya ile alakali mi yoksa gunceemeyle mi yardim edin lutfen

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Arkadaslar one plus 7 pro kullaniyorum gecen ayki guncellemeden sonra midir nedir telefonum aşiri isinip cok kisa surede bitiyo 2 saat ekran acik kaldiginda 100 den 5 e kadar dusuyo,onceden boyle bisey yokdu,acaba batarya ile alakali mi yoksa gunceemeyle mi yardim edin lutfen
Sorun demenize göre update kaynaklı hocam cihaz öyle bir ayda bu hâle gelmez.
Cihazın garantisi yoksa twrp kurup stabil custom rom bakın.
Garantisi varsa format atın sıfırdan indirin kullanılan uygulamaları vs.
Bazen update sonrası dosya çakışması oluyor kasma donma reset atma hızlı batarya tüketimi vs sebep oluyor format bir alternatif çözüm oluyor basen

santrafor09

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
5
Sorun demenize göre update kaynaklı hocam cihaz öyle bir ayda bu hâle gelmez.
Cihazın garantisi yoksa twrp kurup stabil custom rom bakın.
Garantisi varsa format atın sıfırdan indirin kullanılan uygulamaları vs.
Bazen update sonrası dosya çakışması oluyor kasma donma reset atma hızlı batarya tüketimi vs sebep oluyor format bir alternatif çözüm oluyor basen
Twrp yok yukleyip bi deniyim klon imei atilmisti aldigim kisi parali rom yujledim demisti 5 aydir sorunsuz harika bi sekilde kullaniyodum,insallah imeı silinmez telefon duzelir

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Twrp yok yukleyip bi deniyim klon imei atilmisti aldigim kisi parali rom yujledim demisti 5 aydir sorunsuz harika bi sekilde kullaniyodum,insallah imeı silinmez telefon duzelir
Hocam öncesinde efs yedeği alın twrp ile romu kurun IMEI düşerse yani silinirse restore yapın geri gelir Herşeyin bir çözümü var Yeter ki azıcık araştırma yapın

santrafor09

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
5
Hocam öncesinde efs yedeği alın twrp ile romu kurun IMEI düşerse yani silinirse restore yapın geri gelir Herşeyin bir çözümü var Yeter ki azıcık araştırma yapın
Valla xiaomi ye alistim bu telefonda daha zor geldi islem yapmak,mesela imei gidince tekrardan para verip yukletiyodum restore yapip twkrar geldigini ilkkez senden ogrendim,ayrica. Suan telefonda twrp bile yok onu bile yukleyemedim,acaba twrp siz telfona format atsam duzwrlmi

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Valla xiaomi ye alistim bu telefonda daha zor geldi islem yapmak,mesela imei gidince tekrardan para verip yukletiyodum restore yapip twkrar geldigini ilkkez senden ogrendim,ayrica. Suan telefonda twrp bile yok onu bile yukleyemedim,acaba twrp siz telfona format atsam duzwrlmi
Hocam önce bir araştırma yapın.
Ney nasıl yapılır video ve yazılı anlatımlar var aklınız yattığı zaman cihaza uyumlu twrp indirip kurun.
Yedekleme almayı restore yapmayı öğrenin Zor değil yani herşeyi öğrenin sonrasında işlemlere alışır rahat edersiniz hocam

Üst Alt