Satış Ekran Koruyucular ve Aksesuar Satış..

enjoy_mi

Ya Sabur....
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Memur
Konular
13
Hayırlı işler..
Hocam Redmi Note 4X için tam kapatan tam kapatan cam var mıdır elinde?
Ya da getirebilir misin?
note 4x için cam tam kapatan bitti yakında gelecek hocam.. elimde su an sadece nano var.. kargo dahil 20 tl nano note 4x ekran koruyucu..saygılar

Hakan1971a

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Mi6
Konular
0
Hocam, Mİ6 yı yeni aldım. Bana tam kapatan ekran koruyucusu lazım. Ankara'da yaşıyorum. Elden de alabilirim uygun yerdeyse. Fiyatı ne kadar?

enjoy_mi

Ya Sabur....
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Memur
Konular
13

meseli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
xiaomi 5s
Konular
0
xiaomi mi 5s cihaz aldım , ekran koruyucu tam kapatmadı hb 'den almıştım .. şeffaf kılıfı da biraz bol geldi :) .. sizde tam ekran kapatan kenarlardan hava almayacak ekran koruyucu var mı ? birde bu şarj için özel küçük aparat varmış diğer android telefonlarının standart şarjına takılıp şarj etmek için ... bilgilendirirseniz sevinirim ... ;)

enjoy_mi

Ya Sabur....
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Memur
Konular
13
xiaomi mi 5s cihaz aldım , ekran koruyucu tam kapatmadı hb 'den almıştım .. şeffaf kılıfı da biraz bol geldi :) .. sizde tam ekran kapatan kenarlardan hava almayacak ekran koruyucu var mı ? birde bu şarj için özel küçük aparat varmış diğer android telefonlarının standart şarjına takılıp şarj etmek için ... bilgilendirirseniz sevinirim ... ;)
hayırlı olsun hocam bende mi5s kullanıyorum güzel cihazdır.. mi5s için tam kapatan ekran koruyucu mevcut siyah renk.. şarj için ise ilanımdaki ugreen marka kaliteli şarj kablosu ve adaptörü mevcut sadece

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

meseli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
xiaomi 5s
Konular
0
hayırlı olsun hocam bende mi5s kullanıyorum güzel cihazdır.. mi5s için tam kapatan ekran koruyucu mevcut siyah renk.. şarj için ise ilanımdaki ugreen marka kaliteli şarj kablosu ve adaptörü mevcut sadece

eyvallah sağolun epey araştırdım öyle aldım inşaallah memnun kalacağıma inanıyorum , cihaz gold rengi ön tarafıda beyaz ... hayırlı günler dilerim ..

Üst Alt