Soru Ön kamera cızırtı sesi

kenway

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samim
Cihazım
Mi 9T
Konular
3
Telefonu alalı neredeyse bir ay olacak. Cihazım garantili. Geçenlerde ön kamerayı kullanırken bir ses fark ettim. Kamera tam içeri girdiğinde cızırtı gibi küçük bir ses geliyor. Dikkat edildiğinde fark ediliyor çünkü kamera kapanırken telefonun çıkardığı ses onu bastırıyor. Bu ses herkeste mi var, benim cihazımda mı?

mzo69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mzo
Cihazım
mi 9T
Konular
7
Herkeste var, plastik dişlilerden gelen ses. Normal yani.

Oyla:

Emo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
K20 pro
Konular
17
Telefonu alalı neredeyse bir ay olacak. Cihazım garantili. Geçenlerde ön kamerayı kullanırken bir ses fark ettim. Kamera tam içeri girdiğinde cızırtı gibi küçük bir ses geliyor. Dikkat edildiğinde fark ediliyor çünkü kamera kapanırken telefonun çıkardığı ses onu bastırıyor. Bu ses herkeste mi var, benim cihazımda mı?
Hocam telefonun kamerasini açıp yere düşer gibi yapıp tekrar tutar misiniz kamera kapanırken daha yüksek bir ses çıkarıyor mu

Oyla:

kenway

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samim
Cihazım
Mi 9T
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam telefonun kamerasini açıp yere düşer gibi yapıp tekrar tutar misiniz kamera kapanırken daha yüksek bir ses çıkarıyor mu

Evet, dediğim gıcırtı sesi bu sefer daha baskın oluyor ve kapanma hareketi sırasında da duyuluyor. Sadece girdiğinde değil yani.

Oyla:

can_nez

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YiğitCan
Konular
13
Evet, dediğim gıcırtı sesi bu sefer daha baskın oluyor ve kapanma hareketi sırasında da duyuluyor. Sadece girdiğinde değil yani.
Daha yüksek ses çıktıysa normaldir endişeye gerek

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt