Yardım Ön kamera açtıktan sonra beyaz bir çizgi beliriyor

Fuat Can

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fuat
Cihazım
Mi note 10
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global v11.1.1.0
Telefon Modeli
Mi note 10
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Ben ciddi anlamda telefondan memnunum ve şuan kullandığım Xiaomi mi note 10 telefonu cok güzel bir şekilde bakıyorum. Ama son 1 aydır ön kamerayı açtığım da beyaz çizgi beliriyor. Tahminim 2 yönde yazılımsal bir problem çünkü beliren çizgi sabit değil yakından incelediginizde sabit bir düz çizgi degil titriyor , ve diğer tahminim ise üretilen kamera sensörlerinden kaynaklı olabilir. Lütfen bana yardımcı olabilirseniz sevinirim .

Klcgl19

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi note 7
Konular
9
Ben ciddi anlamda telefondan memnunum ve şuan kullandığım Xiaomi mi note 10 telefonu cok güzel bir şekilde bakıyorum. Ama son 1 aydır ön kamerayı açtığım da beyaz çizgi beliriyor. Tahminim 2 yönde yazılımsal bir problem çünkü beliren çizgi sabit değil yakından incelediginizde sabit bir düz çizgi degil titriyor , ve diğer tahminim ise üretilen kamera sensörlerinden kaynaklı olabilir. Lütfen bana yardımcı olabilirseniz sevinirim .
hocam yazılımsal olup olmadığını anlamak için farklı bir kamera uygulamasıyla deneyin eğer gene oluyorsa modülden kaynaklıdır diye düşünüyorum

Oyla:
Üst Alt