Yardım Ok Google hakkında

adnan1289

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
adnan
Cihazım
mi 4
Konular
1
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle internette bir çok forumda okumama rağmen sorunumu çözebilecek bir çözüm bulamadım.

Google asistan normal olarak çalışıyor. Fakat ok google diyerek sese tepki verip açılması olayını bir türlü çözemedim.

Resimlerde de görüldüğü gibi voice match aktif görülüyor. Fakat asistanı eğitebileceğim ses modeli oluşturabileceğim bir seçenek yok maalesef. Ok google sesine tepki yok. Asistanı sadece kendi uygulamasını açarak kullanabiliyorum. İnterneti taradım ama çözüm bulamadım. Sıkıntı tüm miui 11 kullanıcılarında mı sadece bende mi?

Ek olarak telefon dili, bölge değiştirme vs gibi tüm opsiyonları denedim. Onlar ile bir değişiklik yok. Usa de aynı uk de

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle internette bir çok forumda okumama rağmen sorunumu çözebilecek bir çözüm bulamadım.

Google asistan normal olarak çalışıyor. Fakat ok google diyerek sese tepki verip açılması olayını bir türlü çözemedim.

Resimlerde de görüldüğü gibi voice match aktif görülüyor. Fakat asistanı eğitebileceğim ses modeli oluşturabileceğim bir seçenek yok maalesef. Ok google sesine tepki yok. Asistanı sadece kendi uygulamasını açarak kullanabiliyorum. İnterneti taradım ama çözüm bulamadım. Sıkıntı tüm miui 11 kullanıcılarında mı sadece bende mi?

Ek olarak telefon dili, bölge değiştirme vs gibi tüm opsiyonları denedim. Onlar ile bir değişiklik yok. Usa de aynı uk de

Oyla:

adnan1289

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
adnan
Cihazım
mi 4
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam teşekkür ediyorum. Kaç türlü aradım taradım bu şekilde oldu.

Oyla:

M.Gökhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Ben de ilk dili ingilizce, ikinci dili Türkçe seçip yapmıştım ama artık bazı konuşmalarımı anlamıyor ve çok saçma ingilizce sonuçlar çıkarıyor.

Niye bu kadar uzadı ki türkçe asistan?

Oyla:
Üst Alt