Tavsiye Öğrenci vergi indirimine uygun Xiaomi telefon önerisi

Alexis Ren

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
13
Arkadaşlar merhabalar, 7 yıllık Xiaomi Redmi Note 4 kullanıcısıyım, şükür telefon hala sorunsuz sayılır fakat tahmin edeceğiniz gibi bataryası çok kötü durumda olduğu için yeni bir telefon almak zorundayım, yanlış hatırlamıyorsam 9.500 TL sınırını geçmeyecek olan öğrencilere vergi indirimi dahilinde bir Xiaomi telefon almak istiyorum, amacım da kısacası bu fiyat aralığındaki en iyi telefonu almak, şu an araştırdığım kadarıyla Xiaomi Redmi Note 12 gayet güzel duruyor, tabii sizin de fikrinizi almak istedim, bu fiyat aralığına alabileceğim en iyi Xiaomi telefon nedir? ve Note 12'i tavsiye eder misiniz?

birGaripYolcu

Düşündüğün gibi yaşarsın.
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
Doğru olan tek seçeneği zaten siz yapmışsınız :)

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
vergi indirimini boşverin yurtdışı xiaomi 13T veya poco F5 modelini alın güzel hızlı iyi bir cihaz kullanmış olursunuz. Redmi almayın kötü telefonlar malum.

mksivridemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Kaan
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
3
Ben öğrenciyim 4.5 yıllık Mi 8 Lite macerası sonunda telefon almayı düşünürken Redmi Note 12ye kaldım avantajları
Amoled 120Hz
Snapdragon işlemci olması
8+8gb ram sunabiliyor
Vergi indirimine uygun süreç sonrası yaklaşık 5000tlye denk geliyor diye tercih ettim
Fakat kamerası 5 yıl önce çıkmış Mi 8 Lite ile gerçekten aynı sonuç veriyor. Gcam kullanıyorum ben de.

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
8
vergi indirimini boşverin yurtdışı xiaomi 13T veya poco F5 modelini alın güzel hızlı iyi bir cihaz kullanmış olursunuz. Redmi almayın kötü telefonlar malum.
Hocam Zaten o kadar bütçesi olsa yurt içi alırdı diye düşünüyorum 😃
Herkes yurt dışına yanaşmıyor.
Onun dışında fiyat olarak 4500 TL ye gelecek cihaz onun için bu şekilde düşünüyorlar.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hocam Zaten o kadar bütçesi olsa yurt içi alırdı diye düşünüyorum 😃
Herkes yurt dışına yanaşmıyor.
Onun dışında fiyat olarak 4500 TL ye gelecek cihaz onun için bu şekilde düşünüyorlar.
Haklısınız birde öğrencilik zor biliyorum fakat telefonu uzun süre kullanan birisi kendisi. Redmi cihazlar gerçekten insanın sinirini bozuyor çevremde kimseye önermiyorum alacaksada almamalarini söylüyorum miui redmi cihazlarda çok kötü çalışıyor birde ordan burdan baya kırpılmış cihazlar. Bari alabiliyorsa galaxy A34 alsın oneui daha stabil çalışıyor. Artık yurtdisi bir cihaz alırken bile minimum bütçe 12 bin TL olmalı bence.

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
8
Haklısınız birde öğrencilik zor biliyorum fakat telefonu uzun süre kullanan birisi kendisi. Redmi cihazlar gerçekten insanın sinirini bozuyor çevremde kimseye önermiyorum alacaksada almamalarini söylüyorum miui redmi cihazlarda çok kötü çalışıyor birde ordan burdan baya kırpılmış cihazlar. Bari alabiliyorsa galaxy A34 alsın oneui daha stabil çalışıyor. Artık yurtdisi bir cihaz alırken bile minimum bütçe 12 bin TL olmalı bence.
Kesinlikle uzun süreli bir şey istiyor ise yurt dışı cihazlar için dahi, dediğiniz fiyat bandında olması lazım.

A34 keşke alabilse redmi note 12 Pro 5g ile aynı işlemciyi taşıyor ayrıca ki, one ui arayüzü ile çok güzel bir deneyim yaşayabilir.

Benim o fiyata önerebileceğim öğrenci indirimi ile alınabilecek cihazlar infinix note 30,Realme 10,vivo y36,GM24 pro

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
150

Katılıyorum bu konuda. Anneme geçenlerde poco x4 gt almıştım çok memnun kaldı redmi note 11 pro dan sonra.

Üst Alt