Recovery [OFFICIAL]Pocophone F1 TWRP-3.3.0-1 [29.05.2019]

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
adb devices kodunu kullanın önce PC doğru görüyor mu seri numarası ile görmesi lazım görmezse adb kill-server enter sonra adb start-server yazıp enter verin öyle deneyin
Bugün 2-3 saat uğraştım, farklı sitelerdeki anlatımları da uyguladım,twrp dosyalarının isimlerini falan değiştirdim,her türlü komutu da yazdım bugün başaramadım.buarada fastboot devices yazınca seri numarası ile görüyor.yarın başka yollar deneyeceğim. Bu konu güncellenmeli yada burdaki adımları başaran ve twrp yükleyen birinin resim yada video eklemesi iyi olur diye düşünüyorum

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bugün 2-3 saat uğraştım, farklı sitelerdeki anlatımları da uyguladım,twrp dosyalarının isimlerini falan değiştirdim,her türlü komutu da yazdım bugün başaramadım.buarada fastboot devices yazınca seri numarası ile görüyor.yarın başka yollar deneyeceğim. Bu konu güncellenmeli yada burdaki adımları başaran ve twrp yükleyen birinin resim yada video eklemesi iyi olur diye düşünüyorum
Hocam hayırlı olsun, Mi6 ya veda etmişsiniz?

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

enes122

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi8 6/64
Konular
8
poco f1 için bootloader kilit açılma süresi kaç gün? mi8de 15gün beklemiştim pocoda da aynımı yoksa 30gün falanmı acaba

trexone

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
trexherse
Cihazım
xiöami poco f1
Konular
0
supersu instal olmuyor failure aborting

trexone

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
trexherse
Cihazım
xiöami poco f1
Konular
0
slm.cihaz poco f1 twrp yüklendi ve install supersu deyince failure aborting yazısı geliyor.Fakat magisk yükleniyor.
Xposed modülünü Magisk yöneticisi ile kurup yeniden başlattıktan sonra, cihaz bootlogo'da (bootloop) kalıyor.Xposed magiskle çalışmıyor.
onun için supersu kurmak istemiştim.

Son düzenleme:
Üst Alt