Rom [OFFICIAL] PixelExperience 11 Plus Edition (11.09.2021)

caner1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
caner
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
14
Evet 3.full wipe yapmamda oldu.

storm3358

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Merhaba. Ben romu Mİui 11 stock üzerine flaşladım yalnız wifi ağına bağlanmıyor daha doğrusu internet yok diyor. Bir çözümü var mı acaba

xcosby

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
Redmi note 10 p
Meslek
Kamu çalışanı
Konular
10
Merhaba. Ben romu Mİui 11 stock üzerine flaşladım yalnız wifi ağına bağlanmıyor daha doğrusu internet yok diyor. Bir çözümü var mı acaba
Full wipe yapıp flashlayın, üzerine olmaz :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ve sonrasında mutlaka son frimware yi flashlayın

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
01.02.2020 tarihli güncelleme yayında:

xcosby

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
Redmi note 10 p
Meslek
Kamu çalışanı
Konular
10
Artık artırımlı güncellemelere sahip bu rom.her seferinde tüm romu indirmeye gerek kalmadı...harika oldu bence.

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
13 Şubat güncellemesi yayınlandı:

Güncelleme paketi:

xcosby

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
Redmi note 10 p
Meslek
Kamu çalışanı
Konular
10
Hâlâ karasız

Snayperska

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note P6o
Konular
12
Redmi Note 7 Pro cihazıma 14 şubatta 178 mb civarı bir güncelleme geldi. İndiriyorum güncellemeyi yükle diyorum recovery modunda başlatılacağını bildiren bir bildirim mesajı geliyor ekrana tamam diyorum. Telefon yeniden başlıyor sonra sistem güncellemesi yapılıyor diyor ve ardından telefon açılıyor fakat tekrar sistem güncelleme bölümüne geldiğinde güncelleme hala orada ve indir seçeneği bulunuyor. Manuel olarak Orange fox üzerinden kendim güncelleme dosyasını (zip) seçip yüklüyorum (install) sekmesinden. Ardından reboot system yapıyorum ve hala aynı. 2 şekilde de güncelleme yüklenmiyor. Ya da yükleniyor ama dediğim gibi sistem güncelleme kısmında hala indir olarak gözüküyor. Yüklendiğinden de emin olamıyorum bilgisi olan varmı ? Pixel rom rn7 pro son sürüm kullanıyorum bu arada. Aynı şekil magisk'i kurmaya kalktım bugün. Magisk (son sürüm 20.3) zip dosyasını Orange fox install sekmesinden yüklüyorum bu seferde redmi (boot ekranında) kalıyor. Sonra tekrar romu yüklemek zorunda kalıyorum bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. İyi forumlar

xcosby

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
Redmi note 10 p
Meslek
Kamu çalışanı
Konular
10
Redmi Note 7 Pro cihazıma 14 şubatta 178 mb civarı bir güncelleme geldi. İndiriyorum güncellemeyi yükle diyorum recovery modunda başlatılacağını bildiren bir bildirim mesajı geliyor ekrana tamam diyorum. Telefon yeniden başlıyor sonra sistem güncellemesi yapılıyor diyor ve ardından telefon açılıyor fakat tekrar sistem güncelleme bölümüne geldiğinde güncelleme hala orada ve indir seçeneği bulunuyor. Manuel olarak Orange fox üzerinden kendim güncelleme dosyasını (zip) seçip yüklüyorum (install) sekmesinden. Ardından reboot system yapıyorum ve hala aynı. 2 şekilde de güncelleme yüklenmiyor. Ya da yükleniyor ama dediğim gibi sistem güncelleme kısmında hala indir olarak gözüküyor. Yüklendiğinden de emin olamıyorum bilgisi olan varmı ? Pixel rom rn7 pro son sürüm kullanıyorum bu arada. Aynı şekil magisk'i kurmaya kalktım bugün. Magisk (son sürüm 20.3) zip dosyasını Orange fox install sekmesinden yüklüyorum bu seferde redmi (boot ekranında) kalıyor. Sonra tekrar romu yüklemek zorunda kalıyorum bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. İyi forumlar
hakkında bölümüne girin, android versiyonuna tıklayın,orada sürüm tarihi yazar.yeni güncelleme tarihi varsa yüklemiştir.
Telefon

Üst Alt