Rom [OFFICIAL] Mi 8 Lite Pixel Experience [10.0] Rom

• Konbuyu başlatan CraweL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 89
  • Görüntüleme 11K

ismo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi8 Lite
Konular
2
11 plus olanı yükledim. 4 gündür aktif kullanıyorum. Daha önce miui eu 12.5 kullanıyordum. pixel rom baya kararlı ve pil süresi olarak beni çok memnun etti 24 saat kullanımda 5.5 saat ekran süresini çok rahat veriyor. Sadece kamerada portre modu çalışmıyor, çekim yapıyor fakat normal mod gibi çekim yapıyor bunu nasıl düzeltebiliriz.

Arkadaşlar pil yüzdesi bulamadım bi nerden açılıyor bilen varmı

Ayarlar>sistem>Durum çubuğu menüsünün altından pil yüzdesini ve simge şeklini değiştirebilirsin.

mehmetali026

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet ali
Cihazım
Redmi Note 11pr
Meslek
Emekli
Konular
36
Bende MIUI 12.5 21.11.24 beta kullanıyorum çok memnunum Bluetooth ve Aod sorunlu olsada pil süresi oldukça iyi çekim gücü iyi WiFi sorunsuz çalışıyor kamera sorunsuz çalışıyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-12-12-11-35-27-338_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-12-12-11-35-27-338_com.android.settings.jpg
    215,4 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_20211212_113828.jpg
    IMG_20211212_113828.jpg
    194,9 KB · Görüntüleme: 28

Sefaguvercim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sefa
Cihazım
Mi8 Lite
Konular
3
Merhaba arkadaşlar konuya biraz fransızım, yeni yeni bu işlere girdim. Cihazım global 12.0.3 tü dokunmatik takılması ve bi anda bugda kalmasından dolayı 9.6 ya geçip ardından 11.03 e geçtim ancak ben bu cihazda bir türlü şebeke problemini aşamadım. Vodafone kullanıyorum ve ciddi manada sinir krizi geçirtiyor bana. Bu romdada bu tür problemler mevcutmudur. Eğer şebekeye dair problemler yoksa direk geçmek istiyorum. Kullanan kişiler (Vodafone kullanıcısı varsa bu daha iyi olur benim için). 4.5 g de kopma ve çekme sorunu yaşıyormusunuz?

arigun41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mücahit
Cihazım
mi8 lite
Konular
1
Merhaba arkadaşlar konuya biraz fransızım, yeni yeni bu işlere girdim. Cihazım global 12.0.3 tü dokunmatik takılması ve bi anda bugda kalmasından dolayı 9.6 ya geçip ardından 11.03 e geçtim ancak ben bu cihazda bir türlü şebeke problemini aşamadım. Vodafone kullanıyorum ve ciddi manada sinir krizi geçirtiyor bana. Bu romdada bu tür problemler mevcutmudur. Eğer şebekeye dair problemler yoksa direk geçmek istiyorum. Kullanan kişiler (Vodafone kullanıcısı varsa bu daha iyi olur benim için). 4.5 g de kopma ve çekme sorunu yaşıyormusunuz?
bende benzer bir sorunlar karşılaştım sizde de oluyormu bilemiyorum vodafona yeni geçtim arama yaparken dııtt sesi gelmiyor . googlepixell romu kullanıyorum şuanda orijinal yazılıma dönüş yapıp tekrar deneyeceğim ona göre bilgi veririm size de

Sefaguvercim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sefa
Cihazım
Mi8 Lite
Konular
3
bende benzer bir sorunlar karşılaştım sizde de oluyormu bilemiyorum vodafona yeni geçtim arama yaparken dııtt sesi gelmiyor . googlepixell romu kullanıyorum şuanda orijinal yazılıma dönüş yapıp tekrar deneyeceğim ona göre bilgi veririm size de
taahhüt yoksada çıkın vodafone dan. Hiçbir sorun çıkarmayan Turktelekom tecrübeyle sabit. Vodafone uyum sağlayamıyor bizim cihazların birçoğuna. Ben çok uğraştım telefonla. Yazılımsal falan değil

_serhatgokce

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 8 lite
Meslek
öğrenci
Konular
22
Bende MIUI 12.5 21.11.24 beta kullanıyorum çok memnunum Bluetooth ve Aod sorunlu olsada pil süresi oldukça iyi çekim gücü iyi WiFi sorunsuz çalışıyor kamera sorunsuz çalışıyor
Nereden ulaşabilirim kullandığın roma

Vigorus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
26