Rom [OFFICIAL][11] EvolutionX 5.8 for Mi A3

Camoka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bekir
Cihazım
Mi A3
Konular
0
*Konu güncellendi.
Merhaba hocam, evox 4.6'dan 5.4'e geçtim ama bu sürüm biraz sorunlu gibi. Örneğin izinler bölümüne müdahale edilmiyor. Sizce sorun olmaksızın evox 4.6'a geri dönüş imkanı var mıdır? Sistemsel bir engel yoktur umarım.

NemesiS_99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
OnePlus 9 5G
Meslek
Öğrenci
Konular
6
Merhaba hocam, evox 4.6'dan 5.4'e geçtim ama bu sürüm biraz sorunlu gibi. Örneğin izinler bölümüne müdahale edilmiyor. Sizce sorun olmaksızın evox 4.6'a geri dönüş imkanı var mıdır? Sistemsel bir engel yoktur umarım.
İki farklı versiyonu var A10 fw ve cihazı stok olarak 11'e güncelleyenler için A11 fw. Siz sanırım herhangi bir güncelleme yapmadınız, custom rom kullandınız o yüzden geri dönüş sağlayabilirsiniz çünkü konudaki rom A10 fw olanı herhangi bir engel yok.

Camoka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bekir
Cihazım
Mi A3
Konular
0
İki farklı versiyonu var A10 fw ve cihazı stok olarak 11'e güncelleyenler için A11 fw. Siz sanırım herhangi bir güncelleme yapmadınız, custom rom kullandınız o yüzden geri dönüş sağlayabilirsiniz çünkü konudaki rom A10 fw olanı herhangi bir engel yok.
Doğrudur, evox 4.6 için güncelleme var deyince geçtim.

NemesiS_99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
OnePlus 9 5G
Meslek
Öğrenci
Konular
6
EvolutionX 5.4 - 18/02/2021

NOT: Bu Derleme OSS vendor tabanlıdır. Stok Android 11 yazılımı kullanıcıları lütfen kurulum yapmayın.
------------------------------
Cihaz değişiklikleri:
=============================
- FOD kullanımından sonra CPU'nun maks frekansta takılma sorunu çözüldü.
- Nuked önceden oluşturulmuş GCamGo (Bundan sonra önceden oluşturulmuş kamera verilmeyecektir).
- XiaomiDoze eklendi.
- Misys Desteği eklendi.
- Stok R'den güncellenmiş parmak izi blobları.

NemesiS_99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
OnePlus 9 5G
Meslek
Öğrenci
Konular
6
EvolutionX 5.5 04/03/21

NOT: Bu build Android 11 üretici tabanlıdır. Lütfen Android 10 OSS Vendor kullanıcıları kurulum yapmayın.

Camoka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bekir
Cihazım
Mi A3
Konular
0
Buraya mı yazılır bilmiyorum ama mi a3 için evolution x 4. 6 gibisini görmedim daha. Evox 5 sürümüne geçtim ama hiç keyif vermedi açıkçası. Şimdi telefon değiştirirsem, yeni telefona uygun evox 4.6 gibi rom nereden bulurum korkusuna kapılmış durumdayım. Çok bir şey istemiyoruz ki; alo desin, şarjı uzun süre gitsin, arayüzü akıcı olsun, donmasın. Neyse inşallah mi a3 gibi dar zarif bir telefon çıkartırlar da uygun bir fiyata alırız inşallah.

NemesiS_99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
OnePlus 9 5G
Meslek
Öğrenci
Konular
6
Buraya mı yazılır bilmiyorum ama mi a3 için evolution x 4. 6 gibisini görmedim daha. Evox 5 sürümüne geçtim ama hiç keyif vermedi açıkçası. Şimdi telefon değiştirirsem, yeni telefona uygun evox 4.6 gibi rom nereden bulurum korkusuna kapılmış durumdayım. Çok bir şey istemiyoruz ki; alo desin, şarjı uzun süre gitsin, arayüzü akıcı olsun, donmasın. Neyse inşallah mi a3 gibi dar zarif bir telefon çıkartırlar da uygun bir fiyata alırız inşallah.
4.6 benim de en sevdiğim sürüm olur. Dediğiniz gibi arayüz akıcılığı, batarya performansı ve en önemlisi de iyi çalışan FOD ile favorilerim arasındadır. SD kartımda her zaman saklarım :D

Cavid21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cavid
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Merhaba. Bu romda full türkçe varmı? Yani sistem dili özelleştirme dili Türkçe oluyormu?

Camoka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bekir
Cihazım
Mi A3
Konular
0
4.6 benim de en sevdiğim sürüm olur. Dediğiniz gibi arayüz akıcılığı, batarya performansı ve en önemlisi de iyi çalışan FOD ile favorilerim arasındadır. SD kartımda her zaman saklarım :D
Herkese sağlıklı günler dilerim.
Evolution x 4.6 için uygun GCam nedir bir bilginiz var mı? Stock Rom'da iken verdiği gece çekimi ve kaliteyi bulamadım denediklerim arasında.

Üst Alt