Yardım OEM kilidi yanlışlıkla kapatım açtım

mertbatu1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert Batu
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
1
Geliştirici seçeneklerinde bir işim vardı. Yanlışlıkla OEM kilidi açma seçeneğini kapattım ama telefonu yeniden başlatmadan anında geri açtım. Şu anlık birşey yok ama bir sorun olur mu?

Reagle

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
21
Geliştirici seçeneklerinde bir işim vardı. Yanlışlıkla OEM kilidi açma seçeneğini kapattım ama telefonu yeniden başlatmadan anında geri açtım. Şu anlık birşey yok ama bir sorun olur mu?
Olmaz

mertbatu1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert Batu
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Reagle

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
21
Hocam sonrasında android.process.media diye bir uyarı geldi tamam dedim. o nedir?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefonu yeniden başlatsam sıfırlanır mı
Hocam normalde olmaz ama her ihtimale hazırlıklı olmak lazım. Ben de aynı cihazı kullanıyorum ve sorun olmamıştı. Cihazın yedeğini alıp yeniden başlatın.

mertbatu1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert Batu
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
1
Hocam normalde olmaz ama her ihtimale hazırlıklı olmak lazım. Ben de aynı cihazı kullanıyorum ve sorun olmamıştı. Cihazın yedeğini alıp yeniden başlatın.
Zaten Google'da yedekli

ama hocam telefon kaçak yani imei sonradan atıldı yeniden başlatacağım ama sıfırlanmaz değil mi

Son düzenleme:

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
23
Zaten Google'da yedekli

ama hocam telefon kaçak yani imei sonradan atıldı yeniden başlatacağım ama sıfırlanmaz değil mi
Bende de Redmi Note 10s var, boot kilidi açık iken o seçenek flu olduğu için açıp kapatmak mümkün değil orayı. Sizin Boot kilidi kapalı olmalı. Boot kilidi 10s de çok kolay açılır. İlk fırsatta onu açın. Oem kildi Boot kilidini açmak için basılan bir yer. Telefonu resetlemez. Veya herhangi bir dosyayı silmez. İmei atılmış ise siz ne olur ne olmaz Boot kilidini açın. YD ise 10s e ime-i çok kolay atılıyor youtube a bakın.

Reagle

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
21
Bende de Redmi Note 10s var, boot kilidi açık iken o seçenek flu olduğu için açıp kapatmak mümkün değil orayı.
Hocam global rom kullandığınız zaman flu'luk gidiyor açıp kapatabiliyorsunuz. Hatta şu an global roma dayalı custom rom kullanıyorum ona rağmen oem kilit durumunu ayarlabiliyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

mertbatu1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert Batu
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
1
Bende de Redmi Note 10s var, boot kilidi açık iken o seçenek flu olduğu için açıp kapatmak mümkün değil orayı. Sizin Boot kilidi kapalı olmalı. Boot kilidi 10s de çok kolay açılır. İlk fırsatta onu açın. Oem kildi Boot kilidini açmak için basılan bir yer. Telefonu resetlemez. Veya herhangi bir dosyayı silmez. İmei atılmış ise siz ne olur ne olmaz Boot kilidini açın. YD ise 10s e ime-i çok kolay atılıyor youtube a bakın.
hocam kilit açık değildi kilidi açma yeri açıktı

yarın eve gittiğimde wi-fi varken yeniden başlatacağım zaten birşey olursa yedekleme wi-fi varken olsun

Üst Alt