Soru oem batarya

delibalta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi5
Konular
32
arkadaşlar mi 5 bataryası için gsm iletişim firmasından fiyat aldım değişimle beraber 100 tl dediler bataryanın kalitesini öğrenmek için marka sordum oem kullanıyoruz dediler benim bildiğim xiaomi yedek batarya satmıyor birde deji bataryanın olumlu yorumlarını görünce kafam karıştı nereye yönelmeliyim gsm iletişim bildiğim kadarıyla sağlam bir firma oem diyerek doğrumu söylüyorlar sizce yada ben yanlışmı biliyorum oem orjinal ürün değilmidir önceden burda batarya değiştiren veya bilgisi olan yardımcı olabilirmi telefonun bataryası bitmiş durumda

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
arkadaşlar mi 5 bataryası için gsm iletişim firmasından fiyat aldım değişimle beraber 100 tl dediler bataryanın kalitesini öğrenmek için marka sordum oem kullanıyoruz dediler benim bildiğim xiaomi yedek batarya satmıyor birde deji bataryanın olumlu yorumlarını görünce kafam karıştı nereye yönelmeliyim gsm iletişim bildiğim kadarıyla sağlam bir firma oem diyerek doğrumu söylüyorlar sizce yada ben yanlışmı biliyorum oem orjinal ürün değilmidir önceden burda batarya değiştiren veya bilgisi olan yardımcı olabilirmi telefonun bataryası bitmiş durumda

Garanti veriyor mu ? 3-5 ay gibi?

OEM batarya diye bir şey yok, iyi muadil, kötü muadil olur.

Oyla:

delibalta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi5
Konular
32
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Garanti veriyor mu ? 3-5 ay gibi?

OEM batarya diye bir şey yok, iyi muadil, kötü muadil olur.
evet 6 ay garantili bende öyle biliyorum daha önceden burda batarya değişimi yapan birinin fikrine göre yönelicem o zaman çünkü dejiden daha uyguna geliyor ama iyi değilse deji alırım kendim değişimi yapabilirim onunda fiyatı 90 tl

Oyla:

delibalta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi5
Konular
32
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
garanti süresi iyi ama garantinin içinde 2 ay sonra su gibi bitmeye başlaması yoktur bence kalitesiz bataryalarda öyle oluyor onun için bu firmadan batarya değişimi yapmış birinden öğrenmek iyi olur

Oyla:
Üst Alt