Çözüldü Ölü piksel sorunu

Ahmet A.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
RedmiNote4x
Konular
5
Telefon da herhangi bir problem yok arızalar garanti kapsamın da olduğundan ekran ve kamera değişimi gerçekleşti servis işçiliği güzel herhangi bir onarım sonrası telefon çerçevesin de bir problem yok sadece 5 TL kargo ücreti ödedim adresime getiren MNG kargo ya forum da Delta Servis 2 nin yardımından ötürü teşekkür ediyorum göndermeden önce buradan iletişime geçerseniz size daha çok yardımcı oluyorlar. 15 iş günü sürdü tamir süresi adresime ulaşmasıyla hafta sonuna denk geldiğinden 19 gün de elime ulaştı.

Son düzenleme:

Syan40

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
20 Ocak 2018
Konular
22
cantara
Delta Servis 2
Simdi konuyu okudum icim ferahladi garanti konusunda :)
Fakat su sitede su konuyu okumustum delta servisten sogumustum
Sorun kullanicida sanirim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
cantara
Delta Servis 2
Simdi konuyu okudum icim ferahladi garanti konusunda :)
Fakat su sitede su konuyu okumustum delta servisten sogumustum
Sorun kullanicida sanirim :)

Farklı sitelere link vermek forum kurallarımız aykırı olduğu için mesajınızı yeniden düzenliyorum.

Verdiğiniz bağlantıda bahsedilen sorun 2016 yılında yaşanmış ve o tarihten bu yana her hangi bir güncelleme yapılmamış, son durum ne bilinmiyor. Mesaj içeriği de çok açıklayıcı değil ancak anladığım kadarıyla sıvı teması olan bir cihaz garanti dışı bırakılmış. Telefonu suya düşürseniz marka veya servis farkı olmaksızın garanti dışı sayılır.

serkankayaoglu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serkan Aslan
Cihazım
Mi note3
Konular
0
Evet arkadaşlar Delta Servis ve burada bizlere yardımcı olan servis görevlisi arkadaşlar gerçekten bir harika. Ölü piksel sorunumu çok kısa bir sürede telefonuma değişim/ iade raporu vererek çözdüler. Hiz zorlanmadım Süreç tıkır tıkır işledi. Rapor kargoda elime ulaşır ulaşmaz hepsi burada ile iletişime geçip gerekli değişim ya da iade islemimi gerceklestirecegimi umuyorum. En başta bu forum sitesinde bana sürekli özel mesaj atarak surecin her anını bildiren servis çalışanı arkadaşıma olmak üzere Delta Servise çok tesekkur ediyorum.

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Evet arkadaşlar Delta Servis ve burada bizlere yardımcı olan servis görevlisi arkadaşlar gerçekten bir harika. Ölü piksel sorunumu çok kısa bir sürede telefonuma değişim/ iade raporu vererek çözdüler. Hiz zorlanmadım Süreç tıkır tıkır işledi. Rapor kargoda elime ulaşır ulaşmaz hepsi burada ile iletişime geçip gerekli değişim ya da iade islemimi gerceklestirecegimi umuyorum. En başta bu forum sitesinde bana sürekli özel mesaj atarak surecin her anını bildiren servis çalışanı arkadaşıma olmak üzere Delta Servise çok tesekkur ediyorum.[/QUOTE

Olumlu Değerlendirmeniz için biz teşekkür ederiz.

Üst Alt