Yarışma Ödüllü Baklava Yapma Etkinliği

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
MIUI Türkiye ve Mi Community işbirliği ile düzenlenen ülkemizde bulunan tüm Mi Fanlarının katılabileceği ödüllü Ramazan etkinliği

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Etkinlik bağlantısı :

Kurallar :

1. Oyunun amacı olabildiğince çok BAKLAVA yapmaktır.1 BAKLAVA 1 yufka, 3 fıstık ve 2 kavanoz bal birleştirilerek yapılır.
2. BAKLAVA yapmak için gereken malzemeleri gün içerisinde 09:00-11:00, 15:00-17:00, 22:00-00:00 saatleri arasında olmak üzere 3 farklı zaman diliminde toplayabilirsiniz. Her zaman diliminde, 5 malzeme elde etme şansınız olacak. Tahsis edilen malzemeler rastgele olacak. Örneğin, 2 porsiyon yufka, 2 porsiyon fıstık ve 1 kavanoz bal alabilirsiniz.
3. Oyuncular ayrıca malzeme kazanmak için oyunu arkadaşlarıyla paylaşabilir, arkadaşlarından malzeme isteyebilirler.
4. Bir oyuncu arkadaşına bir malzeme verdiğinde, oyuncu otomatik olarak sistemden rastgele 2 malzeme kazanma ihtimali vardır. Her bir oyuncu arkadaşlarına günde 50 malzeme verebilir. Yani, eğlenceye davet ettiğiniz arkadaş sayısı arttıkça BAKLAVA yapma şansınız da artar.

Ödüller:

(1 porsiyon: 5 baklava)
- 05 Mayıs - 17 Mayıs tarihleri arasında 1 porsiyon,3 porsiyon, 8 porsiyon ve 15 porsiyon baklava yapan kullanıcılar çekilişlere katılma şansı yakalayacaktır.
- Mi Basic Kulaklık kazanmak için 1 porsiyon baklava yapın. (40 kişi ile sınırlıdır.)
- Mi Wifi Dağıtıcı kazanmak için 3 porsiyon baklava yapın. (30 kişi ile sınırlıdır.)
- Mi Bluetooth Mini kazanmak için 5 porsiyon baklava yapın. (15 kişi ile sınırlıdır.)
- Mi Powerbank kazanmak için 15 porsiyon baklava yapın. (10 kişi ile sınırlıdır.)

Üst Düzey Ödüller:
  • En çok baklava yapan ilk 3 oyuncu Mi band 3 kazanacaktır.
  • Sosyal medyada en çok paylaşım yapan ilk 5 oyuncu Mi Powerbank 10K Version kazanacaktır.
  • Arkadaşlarına en fazla malzeme veren ilk 5 oyuncu Mi Powerbank 10K Version kazanacaktır.

Etkinlik bağlantısı :

Not: Bu oyuna sadece Türkiye kullanıcıları katılabilir. MIUI Türkiye ve Mi Community yalnızca oyunun bitiminden sonra oyunculara kazanılan ödülleri gönderecektir. MIUI Türkiye ve Mi Community haksız yollarla en üst sırada yer alan oyunculara ödül vermeme hakkını saklı tutar.

Konu altında yardım linklerinizi paylaşabilirsiniz....

Oyun ile ilgili yaşadığınız her hangi bir sorun olursa Mi ID'niz ile birlikte bana iletebilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıdan oyuna aktif olarak katılan forum yöneticilerimizden HiddeNKinG 'e baklava hediye edebilir, daha fazla malzeme toplayabilirsiniz.

Video anlatım

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

!! UYARI !!

Günlük ödüllerden birini kazandığınızda oyun ekranında bir açılır pencere belirecek ve kazandığınız ödül size gösterilecektir. Ödülünüzü sizlere teslim edebilmemiz için bu pencerenin altında yer alan "Dafa Fazla" yazılı butona tıklamanız, açılan pencereden gerçek adınızı, soyadınızı, yaşadığınız şehri ve telefon numaranızı eklemeniz gerekmektedir.

NOT : Eğer daha önce bu ekranla karşılaşmış ancak kişisel bilgilerinizi iletmediyseniz Mi ID'niz ile birlikte hediye kazandığınıza dair ekran görüntünüzü (sağ üst köşedeki hediyelerim bölümünden alabilirsiniz.) bana özel mesajla gönderebilirsiniz.

Kazananlar

Baklava yaparak Mi Basic Kulaklık, Mi Wifi Dağıtıcı, Mi Bluetooth Mini ve Mi Powerbank kazanan kullanıcılarımız profillerinde bulunan hediyelerim sekmesinden kazandıkları ödülleri görüntüleyebilirler. Hediye kazanıldığında beliren ekranda belirtmiş oldukları telefon numaraları üzerinden kendileriyle iletişime geçilecektir. Üst düzey ödülleri kazanan kullanıcılarımızın isimlerini ve adreslerini güvenlik gerekçesi ile açıklayamıyoruz ancak Mi ID'leriniz ile aşağıdaki listeden kontrol edebilirsiniz.

Kazanan kullanıcılarımızla Mi Community üzerindeki profillerinden özel mesajla, telefon numaralarından veya mail adresleri üzerinden iletişime geçilerek hediyelerinin kendilerine nasıl ulaştırılacağı hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir.

Hediye kazanan tüm kullanıcılarımızı tebrik ediyoruz.

Üst Düzey Ödüller:
  • En çok baklava yapan ilk 3 oyuncu Mi band 3 kazanacaktır.

1. 174404345
  2. 1634692791
  3. 1846107381

• Sosyal medyada en çok paylaşım yapan ilk 5 oyuncu Mi Powerbank 10K Version kazanacaktır.

1. 1693928422
  2. 1907729670
  3. 1884698930
  4. 1899096180
  5. 6163303958

• Arkadaşlarına en fazla malzeme veren ilk 5 oyuncu Mi Powerbank 10K Version kazanacaktır.

1. 6189988891
  2. 6189920095
  3. 1738000729
  4. 1899096180
  5. 6190010742

Son düzenleme:

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Arkadaşlar konu altında profil linklerinizi paylaşabilirsiniz. Bu şekilde sizlere de malzeme göndererek yardım edebiliriz :)
:D

Üst Alt