Yardım nv data is corrupted sorunu note 11s

qxc1v

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Note 11s
Konular
3
bootloader: açık
cihaz xiaomi türkiye garantili yani herhangi bir imei islemi yok
merhaba cihazım aldığımdan beri hata veriyodu daha önceden forum da paylaştım en son rom atmayı denedim ama atılırken mi flash hata verdi ve telefon recovery de açılıp NV data is corrupted hatasını vermeye başladı okulum var ve telefon bana lazım servise fln gönderemem ne yapabilirim (paralı uygulama önermeyin lütfen) mi flash hatasını koydum aşşağıya

Ekli dosyalar

• resim_2022-12-25_031404928.png
    resim_2022-12-25_031404928.png
    1,7 KB · Görüntüleme: 33

ademacar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi 11T PRO
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
Miflashtoolsun baska sürümünü dene misin bende bi kere oyle oldu eski sürümü düzeltti şans tabi belki olur

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
'NV data is corrupted' rom yükleme ile düzelecek bir hata değildir. IMEI blokları zarar görmüş. Gerçi ücretli uygulama önermeyin garantiye de gönderemem denmiş ama bunların harici düzelmesi için dua etmekten başka ücretsiz yapılacak bir müdahale yok :)

qxc1v

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Note 11s
Konular
3
'NV data is corrupted' rom yükleme ile düzelecek bir hata değildir. IMEI blokları zarar görmüş. Gerçi ücretli uygulama önermeyin garantiye de gönderemem denmiş ama bunların harici düzelmesi için dua etmekten başka ücretsiz yapılacak bir müdahale yok :)
öğrenci olduğum için lazım oluyo telefon garantiye gönderirsem 1 ay gelmez ücretli programlarda çok pahalı ben o parayı halledemem

trsalgado

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
s4
Konular
19
hocamın dediği doğru, garantisi varsa servise gönderin yapsınlar.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
öğrenci olduğum için lazım oluyo telefon garantiye gönderirsem 1 ay gelmez ücretli programlarda çok pahalı ben o parayı halledemem
o zaman garantiye gönderin. bu cihaz kendi kendine dururken düzelmez maalesef. Sizin yapabileceğiniz bir tamir değil. iyi forumlar..

Üst Alt