Soru Numara Kaydı

Mahmut Koçyiğit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi MI 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
32
MI 8 SE de kişi numalararını SIM yerine mail hesaplarına kaydetme yapıyor. Bu numaraları kaydederken SIM e kaydetme seçeneğini nasıl seçecez kayıt ekranında Google ve MI cloud var sadece.

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Kayıt yapmadan önce veya tam kaydederken ekranda bir tercih yeri olması lazım.
Hangisini seçerseniz oraya kayıt yapıyor.

Yalnız, bildiğim kadarıyla bu tercihlerin ekrana gelebilmesi için ilgili seçenekleri aktif etmeniz lazım.

Diğer yandan, rehberdeki kişileri sim kart üzerine kaydetmek kullanış ve verimlilik açısından çok sakıncalı.
Sim kart kaybolabilir, sim kart bozulabilir, sim kart değişikliği olabilir.
Sim kart üzerine kayıt durumunda hem tahsis edilen karekter boyutu, hem de veri sınırı ayrı bir dezavantajdır.
Bu durumda zorluk çekersiniz.
O yüzden de en iyi ve en kullanılışlısı e-posta tanımı yaparak ona kaydolmasını sağlamaktır.

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
MI 8 SE de kişi numalararını SIM yerine mail hesaplarına kaydetme yapıyor. Bu numaraları kaydederken SIM e kaydetme seçeneğini nasıl seçecez kayıt ekranında Google ve MI cloud var sadece.

rehberde ayarlarda varsayılan yeri seçebilirsiniz ancak sim artık kullanılan bir teknoloji olmadığından aktif olarak kullanılmaya bilir eski bir telefon için mi kullanacaksınız ?

Oyla:

Mahmut Koçyiğit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi MI 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
32
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
rehberde ayarlarda varsayılan yeri seçebilirsiniz ancak sim artık kullanılan bir teknoloji olmadığından aktif olarak kullanılmaya bilir eski bir telefon için mi kullanacaksınız ?
Yok hocam normalde kullanmak istiyordum ama sağolsun MANUPLE hocam gerekli açıklamayı yaptı.

Oyla:
Üst Alt