Yardım null imei bootloader açamıyorum

quantumxeon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
e
Cihazım
mi 9t
Konular
2
imei null oldu bootloader locked nasıl imei repair yapabilirim

salih.qq

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
mi 9 t pro
Konular
17
Telefon modelin ne

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Uzaktan erişim ile bazı modellerde yetkili hesap vs ile çin romu kurulup tekrar globale dönüş oluyor ücretli destek bölümünden ücretli destek talebinde bulunun.
Kullanılacak programlar kredili olduğu için ücretsiz Bir yöntem varsa ki yok diye biliyorum önce araştırın olmadı dediğim gibi yapın sorununuzu kısa sürede teknik destek veren hocamız halledecektir

salih.qq

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
mi 9 t pro
Konular
17
Kral şimdi beleş yollan kimseye para vermeden nasıl yapıldığını anlatacagim yetkili hesapmis yok ücretli box lazımmış hepsi boş cihazını arka kapağını açıyorsun edl moda alıyorsun googleye miracle thunder crak yazıyorsun indiriyorsun 800 MB felan sonra cihazin fabrika romunu indiriyorsun fabrika romda diag port açık olduğu için anlık IMEI repair yapabiliyorsun sonra telefonu kapatıp tekrardan edl moda alıp miracle thunder la orijinal romunu kuruyorsun resimde gordugun raw ve patch yerine rom dosyanın içindeki raw ve patch dosyasını tanitinca romu atarsın anlamadigin yer olursa sor

Ekli dosyalar

• IMG_20220612_033307.jpg
    IMG_20220612_033307.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 31

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
mi 9t auth isteyen bir cihazdır. Bu sebeple google aramalarında ulaşabileceğiniz bütün çözümler en az zaman kaybı ile kötüsü ise cihaza zarar vermenizle sonuçlanacaktır. Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz. uzak bağlantı ile tamirinizi gerçekleştiririz..

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Kral şimdi beleş yollan kimseye para vermeden nasıl yapıldığını anlatacagim yetkili hesapmis yok ücretli box lazımmış hepsi boş cihazını arka kapağını açıyorsun edl moda alıyorsun googleye miracle thunder crak yazıyorsun indiriyorsun 800 MB felan sonra cihazin fabrika romunu indiriyorsun fabrika romda diag port açık olduğu için anlık IMEI repair yapabiliyorsun sonra telefonu kapatıp tekrardan edl moda alıp miracle thunder la orijinal romunu kuruyorsun resimde gordugun raw ve patch yerine rom dosyanın içindeki raw ve patch dosyasını tanitinca romu atarsın anlamadigin yer olursa sor
Auth girmeden olduğunu sizden duydum şimdi 🤔

Üst Alt