Yardım Nubia Red Magic 5G

PowerofAirx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Lite
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
24
Arkadaşlar merhaba,

Bugün Note 9 Pro çöpünden kurtulup Red Magic 5G geçtim. Ama bir de ne göreyim. Cihaz widewine L3 ve sistemin hemen hemen yarısı ingilizce. Bu sorunu nasıl çözebiliriz?

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Tekrar bildiğin çöplüğe dönüp sorunundan kurtulabilirsiniz ee ne demişler tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer yine kürkçü dükkanı olurmuş yeni Mi cihazın hayırlı olsun

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
Arkadaşlar merhaba,

Bugün Note 9 Pro çöpünden kurtulup Red Magic 5G geçtim. Ama bir de ne göreyim. Cihaz widewine L3 ve sistemin hemen hemen yarısı ingilizce. Bu sorunu nasıl çözebiliriz?
Öncelikle yeni aldığın telefon baya iyi tam bir oyun canavarı l3 muhabbetiyle ilgili yanlış değilsem persist flashlanmışsa geri dönüşü olmuyor fakat diğer şekilde forumda konusu vardı araştırıp bakabilirsiniz

PowerofAirx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Lite
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
24
Öncelikle yeni aldığın telefon baya iyi tam bir oyun canavarı l3 muhabbetiyle ilgili yanlış değilsem persist flashlanmışsa geri dönüşü olmuyor fakat diğer şekilde forumda konusu vardı araştırıp bakabilirsiniz

Henüz birinci günü tamamladım. Daha önce rog phone da kullanmış biri olarak diyeceğim tek şey, arayüz konusunda Asusun çok gerisinde. Mutlaka bir kaç güncelleme alması gerekiyor

PowerofAirx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Lite
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
24
Arkadaşlar merhaba, cihaz da 5. Günü geride bıraktım. Kendimce artılarını ve eksilerini yazmak istiyorum.

Artıları: Cihaz kesinlikle bir uzay gemisi. Oyun konusunda ki başarısına diyecek söz yok zaten. Pubg 90 fps muazzam akıcı. World of tanks 120fps yağ gibi.
Ekran canlılığı çok başarılı, güneş altında da net bir şekilde görülebiliyor. Renklerin netliği ve keskinliği doyurucu.
Tetiklerin dokunmatik olması daha iyi olmuş bence Rog'a göre, gyro vs kullanırken bastığımda aim kayıyordu rogdayken ama bunda öyle bir sorunla karşılaşmadım.

Eksileri:
Ses yüksekliği yeterli seviyede değil daha yüksek olabilirdi, rog bu konuda bariz bir şekilde önde.
Pil bir kaç güncelleme ile toparlanması lazım 90hz kullanıyorum gün boyu ama 6/7 saat ekran süresi anca alıyorum. Dah fazla olmalıydı.
Arayüz de Asusun çok gerisinde kalmış. Yarısı ingilizce yarısı Türkçe.

Xda'da falan araştırma yaptığımda destek konusunda nubianın çok geride kaldığını ve çok şikayet aldığını gördüm. Umarım doğru düzgün güncelleme verirler.

Üst Alt