Yardım Notift and Fitness Mi Band 3

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Mi Fit uygulamasını sildim şu an sadece Notify and Fitness Pro uygulamasını kullanıyorum. Fakat bu uygulama neredeyse her şeyde iyi olsa da bileklikten telefonu sessize almaya çalıştığımda bağlanamadı hatası veriyor ve telefonun zil sesini bileklikten açıp kapayamıyorum illa mi fit yüklemem lazım. Bu uygulamayı kullanan arkadaşlar mi fit yüklemeden bu sorunun çözümü nedir ?

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.174

ayutel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
mi band 3
Konular
0
hocam merhaba. türkçe yapma grubunda konuşmuştuk hatırlarsanız. ben dünden beri mi bandage ve mifit ikisini beraber kullanmaya başladım. mi fit de alarmlar hariç herşeyi kapattım. bildirimleri ,sms ve çağrı göstermeyi falan. mi bandage den açtım tüm özelliklerini. şuan hem arayan gözüküyor, hem mesajlar okunabiliyor. hem sessize alma telefonu bulma çalışıyor. bandage da sadece 2 tane alarm kuruluyor. onlarıda mi fitten kurdum. hava durumu türkçe bandage dan ayarlıyorum. şuanlık bir sıkıntı yok. uyku takibini mi fitten yapıyorum. mifit açıp senkronizasyon yapınca çince oluyor hava durumu. ama bandagee açıp ordan tekrar bağlanıyorum türkçeye dönüyor. emoji dönüştürmesi var. :) :,) falan çeviriyor.

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
hocam merhaba. türkçe yapma grubunda konuşmuştuk hatırlarsanız. ben dünden beri mi bandage ve mifit ikisini beraber kullanmaya başladım. mi fit de alarmlar hariç herşeyi kapattım. bildirimleri ,sms ve çağrı göstermeyi falan. mi bandage den açtım tüm özelliklerini. şuan hem arayan gözüküyor, hem mesajlar okunabiliyor. hem sessize alma telefonu bulma çalışıyor. bandage da sadece 2 tane alarm kuruluyor. onlarıda mi fitten kurdum. hava durumu türkçe bandage dan ayarlıyorum. şuanlık bir sıkıntı yok. uyku takibini mi fitten yapıyorum. mifit açıp senkronizasyon yapınca çince oluyor hava durumu. ama bandagee açıp ordan tekrar bağlanıyorum türkçeye dönüyor. emoji dönüştürmesi var. :) :,) falan çeviriyor.
Hayırlı olsun o zaman. Ben notifyı kullanmadan önce bandageyi birkaç hafta kullanmıştım. Özellik olarak notify bandageden çok daha iyi geldi bana ama emoji dönüşümü olarak mi bandage bu konuda gerçekten çok iyi. Notify neredeyse hiçbir emojiyi çevirmiyor gibi ama bandage çoğunu dönüştürüyor. Hava durumunu forumdaki mi band başlığında bulunan modlu mi fit 3.4.7 ile çözdüm hava durumu da artık full türkçe yani notifyla çakışsa bile ingilizce değil türkçe.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt