Yardım note9 pro india modeli rom hakkında

tarlaci70

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9 T
Konular
6
Öncelikle Merhaba Hocalarım note9 pro india modeli bi cihaz var elimde cihaza şuan rom atmam lazım mi flash ile global ama hangi dosyayı indireceğimi bilemedim kafamı karıştıran şey curtuna ve joyeuse yardımcı olabilirmisiniz şimdiden teşekkürler.

winboss

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Redmi note 9s
Meslek
Turizm
Konular
2
Öncelikle Merhaba Hocalarım note9 pro india modeli bi cihaz var elimde cihaza şuan rom atmam lazım mi flash ile global ama hangi dosyayı indireceğimi bilemedim kafamı karıştıran şey curtuna ve joyeuse yardımcı olabilirmisiniz şimdiden teşekkürler.
Hocam curtana note 9s joyuse olan note 9 pro aynı zamanda note 9s modeli Hindistan'da pro olarak geçerli QJW olarak başlıyorsa senin cihaz o note 9s eğer QJZ olarak başlayan bi romsa senin cihaz o zaman note 9 pro dur

Oyla:

tarlaci70

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9 T
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
QJW ile başlıyor buna global rom yükleyeceğim indirme bağlantısını atabilirmisiniz hocam

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
148
uygulamayı indirin ve emin olun daha rahat edersiniz

Oyla:

winboss

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Redmi note 9s
Meslek
Turizm
Konular
2
QJW ile başlıyor buna global rom yükleyeceğim indirme bağlantısını atabilirmisiniz hocam
Hocam xiaomiupdater adresine bak orda arama kısmında note 9s yaz giriş yap her ülkenin romu var orda ama bl kilidi açıksa eğer India yani hindistan rom yükle daha stabil pil daha dayanıklı MIUI 12 önce hindistan alıcak zaten bende aynı cihazı kullanıyorum takildigin yer olursa yardım ederim

Oyla:

Gedar40

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
0
Hocam benim cihazda QJWINXM 11.08.0 sürümünde MIUI 12 beklemeli miyim yoksa bl açıp bir rom mu yüklemem gerekiyor.bir de bilgisayar hiç görmüyor telefonu bl açamadım.

Oyla:
Üst Alt