Soru Note9 Pro ile İphone AirPods Pro Uyumlu mu?

kedilerden

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bilge
Cihazım
note 9 pro
Konular
5
Arkadaşlar, Redmi Note 9 Pro cihazım için, AirPods almak istiyorum.
kulaklığa sahibim. ikinci senemiz doldu kendisiyle. fakat artık daha ufak bir şey kullanmak istiyorum çünkü her yere taşımak çok zor oluyor ve artık kaba durmaya başladı. bir tık üst seviyeye taşımak istiyorum.
ve apple airpods pro arasında kaldım. kullananlar varsa, apple sizce şişirilmiş bir balon mu? yoksa ayıracağım bütçeye değer mi?

müzik kulağım var ve basları, tizleri muzik dinlerken duymadığımda, zevk almıyorum. dış ses duymaktan hoşlanmıyorum, müzik dinlerken dışardan soyutlanmayı seviyorum. jbl t500bt kulaklığım bu konuda artık yetersiz kalmaya başladı. tavsiyelerinize açığım. apple bu ihtiyaçları mı karşılar mı?

Kayzher

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kayzher
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Art Director
Konular
0
Bende Mi note 10 pro kullanıcıyım ve Apple Airpods Pro ve Sennheiser Momentum True Wireless sahibiyim. Airpods tüm özelliklerini oldukça stabil kullanıyorum. Kulaklık işi tamamen kişisel olduğu kanaatindeyim. Fikrimi sorarsanız airpods pro'dan da oldukça memnunum ama Sennheiser Momentum True Wirelessi tek geçerim ki kablosuz kulaklıkların efendisidir kendisi. H.b gibi sitelerde fiyatları aynı bence mutlaka ve mutlaka düşünün. Ben genelde basslı müzikleri tercih ediyorum sizde de öyle ise kesinlikle memnun olursunuz diye düşünüyorum.

Oyla:

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Bende Mi note 10 pro kullanıcıyım ve Apple Airpods Pro ve Sennheiser Momentum True Wireless sahibiyim. Airpods tüm özelliklerini oldukça stabil kullanıyorum. Kulaklık işi tamamen kişisel olduğu kanaatindeyim. Fikrimi sorarsanız airpods pro'dan da oldukça memnunum ama Sennheiser Momentum True Wirelessi tek geçerim ki kablosuz kulaklıkların efendisidir kendisi. H.b gibi sitelerde fiyatları aynı bence mutlaka ve mutlaka düşünün. Ben genelde basslı müzikleri tercih ediyorum sizde de öyle ise kesinlikle memnun olursunuz diye düşünüyorum.

Sennheiser merak edip baktım hepsiburadadan indirimli hali telefonla aynı neredeyse

Oyla:

Kayzher

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kayzher
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Art Director
Konular
0
Sennheiser merak edip baktım hepsiburadadan indirimli hali telefonla aynı neredeyse

Haklısınız :D Konu sahibi arkadaşta Beats Solo 3 Wireless ve Apple Airpods Pro arasında kaldım diyince o fiyat bandında kullandığım kulaklığı önerdim.

Oyla:

kedilerden

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bilge
Cihazım
note 9 pro
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim. Sanırım pro alacağım, mikrofon da önemli çünkü benim için. Sennheiser mikrofon testlerinde çok sevemedim :) çok sağ olun

Oyla:
Üst Alt