MIUI 11 Note8pro miui11 guncellemeden kaynaklanan sorunun çözumü

MONAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco F6 pro
Meslek
Ticaret
Konular
20
şimdi ekraninizda miui11 yuklemesinde kaynaklanan dokunma algilama sorunu , takilma ve pil sorunu meydana gelmişse bu dediklerimle kurtuluyorsunuz.ornek ben kurtuldum cok şukur. Yapmaniz gerekn şu , çok basit . Guncelleme varmi diye taratmaya girdigimiz yerden sag uste cakra var oraya basip ordan son paketi indir e basin. Sirasi su . Ayarlar - sistem guncelleme ardindan sag usteki uste iste olan üç nokta basin - son olarakta en son paketi indir e basin ve bekleyin . Biliyorum e zaten bende son paket yani 11.0.2.0 yuklu diyebilirsiniz garantili olanlar icin . Evet bunu yapin cunku wifi de en ufak bi saliselik kesinite bile guncelleme roglari tam olarak indirip yuklenmiyor. Yuklendikten sonra miui 11 tekrar baslatiliyor ve sonuc duzeldi. Ustunede bi hard reset attinizmi kotu gunler geride kaliyor. Yani demek istedigim ota uzerinden tekrar miui 11 i yukleyin ... HERKESE HAYİRLİ OLSUN

UnmoveD

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nazar
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
15

Ozmen6060

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Pakettaxi bölge yo
Konular
0
Şarj süresi ve stabiletesi nasıl MIUI 11 ben hala guncellemedim şuan çok akıcı bilemedim

cptLevi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mix mi 2
Konular
19
Şarj süresi ve stabiletesi nasıl MIUI 11 ben hala guncellemedim şuan çok akıcı bilemedim
Karşılaştırma sanırsam xda görmüştüm millet memnun değildi MIUI 11 bildirimleri çozsede batarya konusunda suanlik kotu

Land_of_Fire

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vüsal
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
0
şimdi ekraninizda miui11 yuklemesinde kaynaklanan dokunma algilama sorunu , takilma ve pil sorunu meydana gelmişse bu dediklerimle kurtuluyorsunuz.ornek ben kurtuldum cok şukur. Yapmaniz gerekn şu , çok basit . Guncelleme varmi diye taratmaya girdigimiz yerden sag uste cakra var oraya basip ordan son paketi indir e basin. Sirasi su . Ayarlar - sistem guncelleme ardindan sag usteki uste iste olan üç nokta basin - son olarakta en son paketi indir e basin ve bekleyin . Biliyorum e zaten bende son paket yani 11.0.2.0 yuklu diyebilirsiniz garantili olanlar icin . Evet bunu yapin cunku wifi de en ufak bi saliselik kesinite bile guncelleme roglari tam olarak indirip yuklenmiyor. Yuklendikten sonra miui 11 tekrar baslatiliyor ve sonuc duzeldi. Ustunede bi hard reset attinizmi kotu gunler geride kaliyor. Yani demek istedigim ota uzerinden tekrar miui 11 i yukleyin ... HERKESE HAYİRLİ OLSUN
İlk defa MIUI 11 güncellemesi geldiğinde 400-500 mb civarıydı boyutu. Sizin dediğiniz gibi yapınca ise 1.5 gb oluyor güncelleme. Ne farkı var acaba?

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MONAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco F6 pro
Meslek
Ticaret
Konular
20
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk defa MIUI 11 güncellemesi geldiğinde 400-500 mb civarıydı boyutu. Sizin dediğiniz gibi yapınca ise 1.5 gb oluyor güncelleme. Ne farkı var acaba?

Eskiyi silip tekrar yukleme yapmakta . Ust uste binme olmaz. Bunu windows yukleme olaram dusunun .

MONAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco F6 pro
Meslek
Ticaret
Konular
20
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki cihaz sıfırlanıyor mu bu yöntemle güncelleme yapınca?

Yukledikten sonra hard reset atip tertemiz bir kurulum yapaarsan telefon stabil bir duruma geliyor.

Üst Alt