Yardım Note8 pro boş batarya şarj sorunu

Melihii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Note 8 pro
Konular
3
Arkadaşlar merhaba, şimdi benim telefonun şarjı bittiğinde orijinal şarj cihazım ile saatlerce şarjda da kalsa telefon şarj almıyor. Daha önce böyle bir sorun yaşamamıştım. Geçen yaklaşık bir saat uğraştım telefon şarj almıyor. Benim de elektrik kesintilerine karşı elimde bulunan akü ve araç şarj aletleri ile denedim, telefon şarj olmaya başladı. Telefonu açtıktan sonra hızlı şarj cihazı ile şarj edebildim... Telefonda Endonezya romu yüklü. Siz de bu tip sorun yaşadınız mı hiç?

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Arkadaşlar merhaba, şimdi benim telefonun şarjı bittiğinde orijinal şarj cihazım ile saatlerce şarjda da kalsa telefon şarj almıyor. Daha önce böyle bir sorun yaşamamıştım. Geçen yaklaşık bir saat uğraştım telefon şarj almıyor. Benim de elektrik kesintilerine karşı elimde bulunan akü ve araç şarj aletleri ile denedim, telefon şarj olmaya başladı. Telefonu açtıktan sonra hızlı şarj cihazı ile şarj edebildim... Telefonda Endonezya romu yüklü. Siz de bu tip sorun yaşadınız mı hiç?
Cihazın garantisi varsa servise gönderin hocam.
Repairli bir cihaz ise bu konuda post açmıştım önceleri için.
Şarj almama sorunu repairli cihazlarda oluyor ve kendi kendine geçiyor sebebini çözemedim elimin altında 7 âdet repairli 8 pro var hepsi bu sorunu verdi ve Kendi kendine düzeldi ayda yılda bir yapıyor belli bir zaman sonra kendi kendime şarj alıyor sebebini hiç çözemedim ama sizde sürekli oluyor ise romu değiştirip deneyin derim

Melihii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Note 8 pro
Konular
3
Telefonum Tamir görmedi, brick olmuştu ilk aldığımda. Şarjı bitip telefon kapanmadigi sürece bir sorun yaşamıyorum. Kapanirsa da artık. 5v 2a lik bir şarj aleti gerekiyor acmak için. Neyse yapabileceğim bir şey yok sanırım. Bu sorun ben de epeydir var. Genelde şarj %5in altına düştüğünde şarja yakiyordum. Dikkat edeceğinim

Üst Alt