Rom Note5 Pro global rom atma

poyrazcan06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
note 5 pro
Konular
2
Herkese Merhaba Redmi Note 5 Pro Cihazım Brik Oldu Test Point Yöntemi İle Cihaza Çin Stabil Rom Yüklemeyi Başardım Bilindigi Üzere Note 5 Pro Cihazlarda 2 Versiyon Bulunmakta Bunlardan Birisi Hindistan Digeride Çin Versiyon. Cihaz Çin Versiyon Oldugu İçin Tespoint İşlemini Çin Rom İle Yaptım..
Fastboot ile miuı 10.2.2 global rom yüklemeye calıstıgımda hata alıyorum bu hata Hello Packet yada çok zararlı hata vs gibi birşey.
64 Bit 2 Adet Pc Denedim biri w10 biri w7 64 Bit Flash Kullandım Degismedi.
Mi Unlock 15 gün süre verdi 15 Günden Önce Global Rom Yükleme Şansım Varmıdır Bilmek İsterim

Aklımda Bir Kaç Soru Var Degerli Büyüklerim Ve Ustalarım Bilgilendirirse Çok sevinirim.
1. Cihazı Tekrar Test Poin Yapsam miuı 10.2.2 Sürümüyle Global Rom Yükleme Yapabilirmiyim?
2. Bootloader Kilidi Kapalı Oldugu İçin Xiaomi mi tool Sadece Cin stabil ve geliştirici rom yüklemeye izin veriyor 9.2 Geliştirici Rom Yüklesem Mi Flash İle Global Sürüme Geçiş Yapabilirmiyim?

İmla ve yazım hatalarından dolayı özür dilerim şimdiden teşekkürler.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Bildiğim kadarıyla sadece Çin rom atabilirsiniz. Bence 15 gün bekleyin tekrar risk almayın... Testpoint her ne kadar hayat kurtarsa da sonuç olarak "kısa devre" yapıyorsunuz ve bu işlemi sık sık yapmak cihazınıza ister istemez zarar verecektir. Bu riski almak yerine 15 gün beklemek çok daha mantıklı gibi geliyor.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Test point ile sadece cihazın menşei'ne uygun rom atabilirsiniz.Kilit süresini beklemek gerekiyor yapacağınız deneyeceğiniz her hangi bir müdahale bu sürenin sıfırlanmasına sebebiyet verebilir.Bu süre zarfında çin sürümü güncelleme alırsada kurmayın bekletin.

emr61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emr
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
2
cihaza çin romuyla bootloader için başvuru yapıp açtıktan sonra global rom kurabiirsin. beklemek istemiyorum dersen ben anında bootloader açıp global rom kurabilirim. bu işlemi ücret karşılığı yapmaktayım.

poyrazcan06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
note 5 pro
Konular
2
Herkese Teşekkürler 15 Gün Bekleyeceğim..

Üst Alt