Soru Note 9s vs Note 8 Pro

SeDark

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Asad
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Merhaba dostlar, arkadaşım yeni cihaz almak istiyor, benden de tavsiye istedi. İki cihaz arasında kalmış, ben yeni çıkmış olması, daha uzun güncelleme alacak olması, Snapdragon işlemcili olması ve de tasarımını daha çok beğendiğimden dolayı Redmi Note 9s'i tavsiye edicem. Fakat sizin de fikrinizi merak etdim sizce doğru mu karar verdim, hangi cihaz daha iyi?
Not: Azerbaycan'da yaşıyorum iki cihazında 6/128 modeli nerdeyse aynı fiyat, Note 9s=490 Manat, Note 8 Pro=510 Manat

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Merhaba dostlar, arkadaşım yeni cihaz almak istiyor, benden de tavsiye istedi. İki cihaz arasında kalmış, ben yeni çıkmış olması, daha uzun güncelleme alacak olması, Snapdragon işlemcili olması ve de tasarımını daha çok beğendiğimden dolayı Redmi Note 9s'i tavsiye edicem. Fakat sizin de fikrinizi merak etdim sizce doğru mu karar verdim, hangi cihaz daha iyi?
Not: Azerbaycan'da yaşıyorum iki cihazında 6/128 modeli nerdeyse aynı fiyat, Note 9s=490 Manat, Note 8 Pro=510 Manat
Note 9s alınız. Uzun vadede rahat edersiniz

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Bence Note 9S. Pil ve ısınma düzeyi konularında daha iyi.

SeDark

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Asad
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
22

SeDark

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Asad
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
22
RN8 pro işlemcisi yüzünden sıkıntılı. Brick yüzünden custom rom yapılamıyor. RN9S en iyi seçenek ama
RN9s ile Note 10 lite arasında fazla fiyat farkı yok. 10 lite daha mantıklı gibi.
Hocam size katılıyorum Note 10 Lite çok daha iyi bir seçenek. Fakat burada Note Lite'ın fiyatı 720 Manat, yani arada neredeyse diğer telefonların yarısı kadar bir fiyat farkı var. Arkadaşın büdcesi de o kadar olmadığında Note 10 Lite'ı üzülerek elemek zorundayız.

efsane_78

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
kadir
Cihazım
xiaomi redmi 9s
Konular
1
9s kullanan arkadaşlar wifi kopma sorunu yaşayan var mı acaba?ben cihazı alalı 8 gün oldu ama eve wifi ile internete bağlanırken internet gidiyor.sosyal medyada akış ilerlemeyince anlıyorum koptuğunu.bu sorunu yaşamış olan varsa çözüm konusunda yardımcı olur musunuz?

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
9s kullanan arkadaşlar wifi kopma sorunu yaşayan var mı acaba?ben cihazı alalı 8 gün oldu ama eve wifi ile internete bağlanırken internet gidiyor.sosyal medyada akış ilerlemeyince anlıyorum koptuğunu.bu sorunu yaşamış olan varsa çözüm konusunda yardımcı olur musunuz?
Gelen güncelleme ile sorunun çözüldüğünü belirtmişti hocam birçok kullanıcı. Güncellemeleri kontrol edin bir isterseniz

efsane_78

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
kadir
Cihazım
xiaomi redmi 9s
Konular
1

Themerhum

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
21
1.5 günlük note9s kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim cihaz baya büyük tek el kullanımı açısından biraz sıkıntılı bende 4/64 modeli var yani 1700 liraya alınan bi telefon olarak bakıldığında oldukça tatminkar olduğunu söyleyebilirim gerek normal kullanım hızı bakımından gerek oyunlardaki performansı bakımından gayet iyi tabi dediğim gibi fiyatına göre :) bi tek şöyle bişey kafama takıldı bi kaç kez yarım saat kadar pubg oynadım telefon biiiraz fazla ısınıyor gibi bilmiyorum bi tek bende mi öyle

Üst Alt