Yardım Note 9S Volte Vowifi Aktif olmuyor TT

uwentallos

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 9S
Konular
6
Hattım TT cihaz sitelerinde destekliyor olarak gözüküyor ama mesaj attığımda cihazınız uyumlu değildir hatası alıyorum.Babamın telefonu gm5 plus onun hattını aktif ettim ama kendi hattımı onun telefonuna takınca yine desteklemiyor hatası verdi.Hattım 4.5G uyumlu ve 4.5G yi aktif kullanıyorum.

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
bir süre hattınızda detekleyen telefonda işlem yapın. Hattın kendi internetini kullanın yani. Daha sonra tekrar deneyin derim. Olmadı online işlemler menüsünden bi kontrol edin cihazınız ne gözüküyor diye.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
183
VoLTE ve VoWifi destekli bir cihaza hattınızı takıp SMS atmanız gerekiyor. Onaylanıp işlem tamamlandıktan sonra kendi cihazınıza yeniden takabilirsiniz hattınızı.

Ya da buradaki kodları girin, öyle SMS atmayı deneyin:

uwentallos

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 9S
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
VoLTE ve VoWifi destekli bir cihaza hattınızı takıp SMS atmanız gerekiyor. Onaylanıp işlem tamamlandıktan sonra kendi cihazınıza yeniden takabilirsiniz hattınızı.

Ya da buradaki kodları girin, öyle SMS atmayı deneyin:
Hocam ilk mesajı okumadığınızı tahmin ediyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bir süre hattınızda detekleyen telefonda işlem yapın. Hattın kendi internetini kullanın yani. Daha sonra tekrar deneyin derim. Olmadı online işlemler menüsünden bi kontrol edin cihazınız ne gözüküyor diye.
Hocam note 9s diye gözüküyor anlamadığım şey şu benim telefonumun zaten sitelerinde desteklediği söyleniyor

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Hocam ilk mesajı okumadığınızı tahmin ediyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam note 9s diye gözüküyor anlamadığım şey şu benim telefonumun zaten sitelerinde desteklediği söyleniyor
TT bu konuda yeni olduğu için inanın onlarda ne yaptığını bilmiyor bence. İlgili ayar bile mobil uygulamasına çok sonradan geldi. En kötü müşteri hizmetleri temsilcisini arayıp onların açmasını söyleyebilirsiniz.

Üst Alt