Yardım Note 9s imei repair sonrası sorunlar

Xxmadcatxx44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Mi 9 SE 128 GB
Konular
8
Merhaba arkadaşlar note 9s imei repair yaptım başarıyla sonuçlandı fakat telefon 4g ve 2g çekiyor sadece 3g moduna alındığı zaman 2g çekiyor , teldeki qcn yedeğini almadan yaptım malesef internetten bulduğum qcn ile yaptım. Bulunduğum bölgede mecburen 3g kullanmak zorundayım ,bu sorunu nasıl çözebilirim? başka bir note 9s ten qcn yedeği alıp düzenleyip repair yapma imkanım var mı ?

eerdoan23

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
Note 6 pro
Konular
2
hocam başka bir cihazdan alacağınız temiz bir qcn yi editleyip tekrardan cıhaza kurun sizin gibi yapanlarda genelde 4g de sorun çıkıyordu onlara orijinal qcn flashlayınca sorun düzeliyordu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende şuan sadece Edge bağlantısı var.
4G yok. imei 4g li ve aboneyim.
Efs yedeklerini de almadım.. birisi yardımcı olursa sevinirim.
hocam sizinde aynı şekilde orijinal qcn dosyası ile işlem yapmanız gerekiyor. Orijinal qcn düzenlenip tekrar cihaza flashlanmalı eğer bu gibi işlerle uğraşacaksanız mutlaka yedekleme yapmanız gerekir saygılarımla

Oyla:

yaaplu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Naci
Cihazım
RedmiNote12pro
Meslek
Grafik Tasarım
Konular
14
Orijinal qcn paylasabilirim ama benimde note 9s imei repair ücretsiz yapmam lazım
qcn paylaşırsan yardımcı olurum kardeşim.

ilk olarak kendi orjinal dosyalarını kullanmak önceliğimiz olması lazım hocam ben o işlere mi5s ile başlamıştım en net öğrendiğim şey cihazın kendi qcn dosyası üzerinde çalışılması lazım ve yedek almak cihazın orjinal qcn si yok ise deneme yanılma yaparak bulunur çözüm
peki biz cihazımızdaki orjinal qnc dosyalarını alıp işlem yapamıyormuyuz?

Oyla:

yaaplu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Naci
Cihazım
RedmiNote12pro
Meslek
Grafik Tasarım
Konular
14
hocam başka bir cihazdan alacağınız temiz bir qcn yi editleyip tekrardan cıhaza kurun sizin gibi yapanlarda genelde 4g de sorun çıkıyordu onlara orijinal qcn flashlayınca sorun düzeliyordu.

hocam sizinde aynı şekilde orijinal qcn dosyası ile işlem yapmanız gerekiyor. Orijinal qcn düzenlenip tekrar cihaza flashlanmalı eğer bu gibi işlerle uğraşacaksanız mutlaka yedekleme yapmanız gerekir saygılarımla
Kardeşim aynen dediğin gibi. Orjinal kcden yaptım sorun yok. Baya uğraştırdı ama.

merhabalar bana gerekli o demiş olduğunuz program.Bir türlü şebeke getiremedim cihazda ve birçok qcn denedim şebeke gelmiyor ne yapmam gerekir
Hallettim kardeşim kendi qcn dosyasından sorunsuz hallettim.

Bende şuan sadece Edge bağlantısı var.
4G yok. imei 4g li ve aboneyim.
Efs yedeklerini de almadım.. birisi yardımcı olursa sevinirim.
Cihazı fabrika ayarlarına al. Eski haline geldiyse qcn yedek al düzenle at.

Merhaba arkadaşlar note 9s imei repair yaptım başarıyla sonuçlandı fakat telefon 4g ve 2g çekiyor sadece 3g moduna alındığı zaman 2g çekiyor , teldeki qcn yedeğini almadan yaptım malesef internetten bulduğum qcn ile yaptım. Bulunduğum bölgede mecburen 3g kullanmak zorundayım ,bu sorunu nasıl çözebilirim? başka bir note 9s ten qcn yedeği alıp düzenleyip repair yapma imkanım var mı ?
Repair yapmadan bu sorun var mıydı? Yoksa yedegin varsa çözülür.

Bu işi bilen,ehil kişilere yaptırın,sorun yaşamayın...
Kendim hallettim.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt