Diğer Note 9S IMEI kaydı Hakkinda

aliakyuz16

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Note 9S
Konular
1
Herkese merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 ay önce Xiaomi Note 9S aldım yurtdışı kayıtsız mesaj geldi telefonuma 15 gün içinde kapanicak diye içinde çok fazla bilgi ve fotolar var bootlader kilidi kapalı cihaza IMEI attirsam kullanmaya devam edebilirmiyim ve icindekileri kaybetmeden nasıl yaparım Bursa'da oturuyorum

Fire

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
38
Herkese merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 ay önce Xiaomi Note 9S aldım yurtdışı kayıtsız mesaj geldi telefonuma 15 gün içinde kapanicak diye içinde çok fazla bilgi ve fotolar var bootlader kilidi kapalı cihaza IMEI attirsam kullanmaya devam edebilirmiyim ve icindekileri kaybetmeden nasıl yaparım Bursa'da oturuyorum
IMEI atiminda telefon sıfırlanır PC veya farklı bir telefona yedekleme yapabilirsiniz IMEI attırmak isterseniz 1800 e yasal olarak atabilirsiniz veya telefonculara gidip 100 TL ye attirabilirsiniz ama tek sim kullanırsınız sadece ikinci hat açık olmaz

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
bu işlemin yapılması için bootloader kilidinin açılması gerekiyor. ve bootloader kilidi açılırken cihaz sıfırlanır. ilk önce bootlaoder kilidi açma başvurusu yapacaksınız 168 saat sonra bootloader kilidini açma işlemi yapacaksınız. yedeklerinizi almanız lazım.

Üst Alt