Soru Note 9S için en stabil çalışan rom hangisi

umutphlvnoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Siber güvenlik
Konular
24
Selam arkadaşlar ben 3 sene note 6 pro kullanmış birisiyim son 3 4 aydır bu note 9s denen telefonu kullanıyorum illallah edicem artık global romu bile stabil değil resmen android 10 android 11 çoğunu denedim ben kuryelik yapıyorum yandex navigasyon google navigasyon benzeri uygulamalar kullanıyorum kask içinde intercom takılı (kask kulaklığı) ben note 6 pro da hiç yaşamadığım bir sorunu bu telefonda yaşıyorum nabigasyonu açıyorum ekranı kapatıyorum bazen navigasyon duruyor konuşmuyor kenara çekip motoru tekrar ekranı açınca kendine geliyor diğer bir hata da normalde arama yapıyorum navigasyonda açık normal şartlarda navigasyon susmaz ayarlarında tüm sesler açıkken ayarlarsam eğer maximum telefonda konuştuğum kişi ile navigasyon çakismasin diye konuşanın sesini biraz kısar ama bu konuşma sırasında navigasyonun sesini kısıyor hatta sanırım kulaklığa vermiyor çözemedim bu sorunlar neden var anlamış değilim aşırı saçma geliyor senelerdir kuryelik yaparım böyle bişey görmedim bildiğiniz kullandığınız en stabil çalışan sürüm nedir kurup deniyim denemediğim de kalmadı neredeyse şimdi india kurucam android 11 i aynı problemi yaptı 10 kurcam eularin da çoğunu denedim globalleri de denemiştim valla ne yapcam bilmiyorum belki bi anlayan çıkar diye açtım konuyu bekliyorum merakla saygılar.

Safranbeg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Safranbeg A.
Cihazım
Note 9s
Konular
2
MIUI sizin işi zorlaştırıyor. İlla MIUI kullanmanız gerekiyorsa sygic navigasyonu deneyin. İstediğiniz ayarların çoğu mevcut. Artalanda çalışma, sadece üst barda çalışma vb gibi. İgo navigasyonda son derece başarılı. MIUI ile hiçbir sorun yaşamadım. Kapı numaralarına kadar Türkiye'nin en ayrıntılı haritasına sahip.
Yok MIUI şart değilse a11 bir aosp rom kurun. Evolution, Arrow vb gibi. MIUI olmayacağı için yaşadığınız sorunlar kalkacaktır.

AdemBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
note 9s 128 gb
Meslek
Muhasebe Yönetici
Konular
42
Sygic tek geçerim google hiç kullanmam artık apk güncel takip ederim
mıuı 12.6 beta eu rom kullanıyorum en stabili 12.0.6 eu a 10 derim

Safranbeg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Safranbeg A.
Cihazım
Note 9s
Konular
2
AdemBey, sygic kurulması ve kullanması oldukça kolay, Hud, kamera gibi özellikler ile öne çıkıyor.
Ama görsellik olarak igo nün yanından bile geçemez. Birde harita konusu var tabi. İgo basarsoft haritaları kullanıyor. Garmine bile harita sağlıyor ki garmin navigasyon konusunda dünyanın en iyilerinden. Sygic harita sağlayıcısı navtec ve igo kadar kapsamlı değil. Keşke sygic de haritaları Türkiye'den alsa. Basarsoft yerli bir firma, kapı numaralarına kadar çok kapsamlı bir harita sunuyor ve poi (önemli yerler alışveriş, kamu binaları vs) içeriği sygicten iki kat fazla. Sygic poi içeriği birkaç yıl geriden geliyor.
İgo denemenizi öneriyorum. Üç boyutlu izleme olarak sygicten çok iyi.

AdemBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
note 9s 128 gb
Meslek
Muhasebe Yönetici
Konular
42
AdemBey, sygic kurulması ve kullanması oldukça kolay, Hud, kamera gibi özellikler ile öne çıkıyor.
Ama görsellik olarak igo nün yanından bile geçemez. Birde harita konusu var tabi. İgo basarsoft haritaları kullanıyor. Garmine bile harita sağlıyor ki garmin navigasyon konusunda dünyanın en iyilerinden. Sygic harita sağlayıcısı navtec ve igo kadar kapsamlı değil. Keşke sygic de haritaları Türkiye'den alsa. Basarsoft yerli bir firma, kapı numaralarına kadar çok kapsamlı bir harita sunuyor ve poi (önemli yerler alışveriş, kamu binaları vs) içeriği sygicten iki kat fazla. Sygic poi içeriği birkaç yıl geriden geliyor.
İgo denemenizi öneriyorum. Üç boyutlu izleme olarak sygicten çok iyi.
full sürüm araştırması yapıp denemesini yapacağım bu kadar çok şey söylediniz ki merak ettim doğrusu .
bilgilendirme için ayrıca teşekkürler hocam .

umutphlvnoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Siber güvenlik
Konular
24
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güzelmiş deniycem Bluetooth ayarı var çok kullanışlı yandex yada google da yok bu gece gidince eve bide OneOs kurmayı düşünüyorum denemek amaçlı baya bi özellikli duruyor sağolsun tavsiye için

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
umutphlvnoglu,

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

sanatsal061

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Hangi romdan bahsediyor sunuz hocam.Link var mı elinizde acaba

Son düzenleme:

AdemBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
note 9s 128 gb
Meslek
Muhasebe Yönetici
Konular
42
Hangi romdan bahsediyor sunuz hocam.Link var mı elinizde acaba
eu rom hocam linklerin hepsini paylaştım hangisini indirirseniz benim tavsiyem en sonraki link 12.0.6.0 olan

sanatsal061

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
30
eu rom hocam linklerin hepsini paylaştım hangisini indirirseniz benim tavsiyem en sonraki link 12.0.6.0 olan

Teşekkürler hocam deneyeyim hemen

Üst Alt