Soru Note 9s 128/6 Vs Mi 9t 64Gb

protecknick9

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
protecknick9
Cihazım
Xiaomi
Konular
26
Arkadaşlar S.a Benim Cihazım Redmi Note 9s 128/6 Yurtdışı Cihazı Garantisiz Cihazımdan Memnundum Fakat Son Zamanlarda Wifi Problemleri Yaşatıyor Ve Widevine Sertifikası Uçtu. Telefoncudan Temiz 15 Ay Türkiye Garantili Mi 9T Almayı Düşünüyorum. Sizce Pişman Olurmuyum ?

*Batarya Daha Küçük
*İşlemci (sd 720g vs sd 730)
*Kamera Performansı İle Alakalı
*Sonuçta 2020nin Cihazını Verip Eski Cihaz Alıcam Ne Dersiniz ?
*Yazılım Güncelleme Desteği Falan Varmı ?

Mi9t Kullananlardan Lütfen Bilgilendirmesini Rica Edicem.

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Arkadaşlar S.a Benim Cihazım Redmi Note 9s 128/6 Yurtdışı Cihazı Garantisiz Cihazımdan Memnundum Fakat Son Zamanlarda Wifi Problemleri Yaşatıyor Ve Widevine Sertifikası Uçtu. Telefoncudan Temiz 15 Ay Türkiye Garantili Mi 9T Almayı Düşünüyorum. Sizce Pişman Olurmuyum ?

*Batarya Daha Küçük

Değiştirme bence

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Satıp garantisiz almak daha mantıklı bence hocam, yazılım desteği bittiğinde custom rom atarsanız garantinin anlamı da kalmayacak, para cepte kalır biraz da. Mi varken Redmi boş bence.

Oyla:

protecknick9

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
protecknick9
Cihazım
Xiaomi
Konular
26
Satıp garantisiz almak daha mantıklı bence hocam, yazılım desteği bittiğinde custom rom atarsanız garantinin anlamı da kalmayacak, para cepte kalır biraz da. Mi varken Redmi boş bence.
Hocam Repair İşleri Yada Bootloader İle Uğraşmak İstemiyorum Çünkü Şimdi ki Cihazım Bootloader Açık Olduğu İçin Widevine Sertifikası Uçtu Başımı Ağrıtmayacak Orjinal Bir Cihaz Gerekli Çok Fazlada Bütçem Yok O Sebeble Mi 9t Baktım Ama 2700 - 3000 Arası 2.el Tavsiyeniz Varsa Değerlendirebilirim Pubg Oynuyorum İşlemci Ve Batarya O Sebeble Önemli Benim İçin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Değiştirme bence
Dediğim Gibi Cihaz Wifi Sıkıntısı Yaşatıyor Ve Widevine L1 Uçtu L3 Oldu O Yüzden Arayıştayım

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
2. el Mİ 9T Pro bakın hocam ya da kayıtsız. Çok daha performanslı oyun için.
İlki ithalatçılı garantili diyor, değilse alttaki daha mantıklı.
Bu da 0

Oyla:

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Hocam Repair İşleri Yada Bootloader İle Uğraşmak İstemiyorum Çünkü Şimdi ki Cihazım Bootloader Açık Olduğu İçin Widevine Sertifikası Uçtu Başımı Ağrıtmayacak Orjinal Bir Cihaz Gerekli Çok Fazlada Bütçem Yok O Sebeble Mi 9t Baktım Ama 2700 - 3000 Arası 2.el Tavsiyeniz Varsa Değerlendirebilirim Pubg Oynuyorum İşlemci Ve Batarya O Sebeble Önemli Benim İçin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dediğim Gibi Cihaz Wifi Sıkıntısı Yaşatıyor Ve Widevine L1 Uçtu L3 Oldu O Yüzden Arayıştayım
Sizin cihazda farklı bir durumdan dolayı L1 uçmuş olabilir 1 sene boyunca Mi 8 SE kullandkm forumda en sıkıntılı cihazdi ama yurtdışı sağlam gitti benimle şimdi Mi Note 10 yine yurtdışı :)

Oyla:

protecknick9

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
protecknick9
Cihazım
Xiaomi
Konular
26
Sizin cihazda farklı bir durumdan dolayı L1 uçmuş olabilir 1 sene boyunca Mi 8 SE kullandkm forumda en sıkıntılı cihazdi ama yurtdışı sağlam gitti benimle şimdi Mi Note 10 yine yurtdışı :)
Hocam Aslında L1 Sertifikasını Tekrar Nasıl Yapabileceğimi Çok Araştırdım Bir Çaresini Bulsam Cihazı Kullanırım Wifi'yi Aç Kapa Falan Yapınca Geri Geliyor Bağlantı Biraz Can Sıkıcı Olsada. Masrafada Girmiş Olmam Varmı Bir Yolu Yöntemi Bu Meredin Niye Uçmuştur Acaba Çok Kişinin Başına Gelmemiş Çaresini Yabancı Forumlarda'da Bulamadım Formatladım Olmadı Rom Attım Olmadı (Fastboot) Kısmetsizlik Valla

Oyla:

heb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Xiaomi Mi Max 2
Konular
1

*Batarya Daha Küçük

Hocam cok hevesim vardi o cihazda,bazı ticaret platformlarinda çok aradım ve saka gibi gelecek ama sanırım 10 kişiye kadar gidip cihazina falan baktım. Kimisi "Sıfır gibi" yazmış cihazi haşat olmus, kimisi sorunsuz demis dokunmatik sapıtması var, kimisinin kamerasi tozlanmış, kimisinde hayalet ekran var. En nihayetinde bir tane buldum sandim, o cihazda sarj vs aliyor ancak hizli sarj olmuyor ve cihazi Pc görmüyordu. "Ya bu cihaz mimli ve kronik yada bende bir lanet var" düşüncesine kapılarak Redmi Note 9s aldim. Memnunum.

Oyla:
Üst Alt