Yardım Note 9 Pro SuperSu Root'lu Güncelleme Yapamıyorum.

ramazangoc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan Göç
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
1
Arkadaşlar merhaba,

Başlıkta belirttiğim gibi, cihazıma imei için root atılmış fakat güncellemeler yapılmıyor. SuperSu dan root' u kaldırmayı denedim fakat telefon yeniden başlatılınca root tekrar eski haline dönüyor. Güncelleme için nasıl bir yol izlemem gerek?

Teşekkür ederim.

Note 9 Pro Global

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Arkadaşlar merhaba,

Başlıkta belirttiğim gibi, cihazıma imei için root atılmış fakat güncellemeler yapılmıyor. SuperSu dan root' u kaldırmayı denedim fakat telefon yeniden başlatılınca root tekrar eski haline dönüyor. Güncelleme için nasıl bir yol izlemem gerek?

Teşekkür ederim.

Note 9 Pro Global
Twrp yükleyip, işlemleri onun üzerinden yapmayı deneyin. Yüklemek istediğiniz rom dosyasını twrp üzerinden yükleyebilirsiniz. Belki kullandığınız rom güncelleme almayı kesmiştir. Böylece daha güncel romları da deneyebilirsiniz.

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Twrp yükleyip, işlemleri onun üzerinden yapmayı deneyin. Yüklemek istediğiniz rom dosyasını twrp üzerinden yükleyebilirsiniz. Belki kullandığınız rom güncelleme almayı kesmiştir. Böylece daha güncel romları da deneyebilirsiniz.

Arkadaşta note 9 pro var gibi görünüyor ve henüz güncelleme alan bir cihaz.

Benim tavsiyem bir rom indirin. Onun boot dosyasını ve recovery dosyasını adb ile fastboot üzerinden yükleyin daha sonra güncellemeleri sorunsuz alacaktır. Aynı zamanda root devre dışı kalacaktır.

Tabi bu işlem karışık geliyor ise direk olarak fastboot rom indirip mi flash üzerinden yüklemenizi tavsiye ederim. Dikkat edin bu işlemde bootloader'i kitlemeyin.

Üst Alt