Yardım note 9 pro sistem dosyaları vs silindi

pistol4e3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Note 9 pro
Konular
8
herkese merhaba yanlışlıkla adb den ayarları sildim sistem açılmadı bu yüzden twrp den de wipe data yaptım ve yeni rom kurmaya çalıştım fakat romu kuramıyorum error 7 hatası veriyor kurarken yardım edebilirmisiniz resim ekleyemiyorum telefonum olmadığı için şimdiden teşekkürler

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
herkese merhaba yanlışlıkla adb den ayarları sildim sistem açılmadı bu yüzden twrp den de wipe data yaptım ve yeni rom kurmaya çalıştım fakat romu kuramıyorum error 7 hatası veriyor kurarken yardım edebilirmisiniz resim ekleyemiyorum telefonum olmadığı için şimdiden teşekkürler
Twrpde format data yes yapın telefonu RECOVERY modda yeniden başlatın bağla seçeneğinden mtp enabled seçip telefonu bağlayın uygun romu telefona atıp yüklemeyi deneyin. Yine hata verirrse fastboot rom yükleyin hocam rehber size yardımcı olur

pistol4e3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Note 9 pro
Konular
8
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fastboot rom yükleyin hocam rehber size yardımcı olur

bu yöntemle eu rom yükleyebilirmiyim yoksa sadece global mi yükleyebilirim

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Twrp' den 4 wipe ve format data yapın, recovery modda yeniden başlatın ve romu atıp yüklemeye çalışın. Eğer çözüm olmazsa, romu usb bellek içine atıp otg aparatı ile yüklemeyi deneyin, o da olmazsa üstte Çveneburi, arkadaşımızın dediği gibi fastboot üzerinden yüklemeyi deneyin. Bazı cihazlar için Eu romlar fastboot üzerinden yüklenebiliyor, ama çoğunluk twrp içinden yüklenir.

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39

pistol4e3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Note 9 pro
Konular
8
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
abilerim çok teşekkür ederim çok saolun diğer dediğiniz usb otg de dahil olmak üzere tüm yöntemler başarısız oldu son umudum fastboot dan rom yükleme inşallah olur bu sefer

Üst Alt