Yardım Note 9 Pro Resetlenme Sorunu

burakgunay04

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Xioami
Konular
9
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12
Telefon Modeli
note 9 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar mi flash tool uygulaması ile note 9 pro cihazıma rom yüklemek istedim uygulama donunca bende kapatıp bilgisayardan kabloyu çıkardm. telefonu tekrar açtığımda sürekli telefon reset atıyor. Açma kapatma tuşuna bastığımda veya şarj kablosunu taktığımda cihazın ekranı gelir gelmez reset atıyor. Hiçbir şekilde fastboot veya recovery e giremiyorum. Lütfen acilen yardımcı olur musunuz? Uzun basmayı aynı anda tuşlara basmayı denedim hiçbir işe yaramıyor. Bootloader kildi açıktı ama fastboot açılmıyor ki yazılımı yeniden yüklemeyi deneyeyim.

burakgunay04

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Xioami
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar araştırdığım kadarıyla cihazım 9s olarak geçiyormuş. Cihazda note 9 Pro yazıyordu özelliklerde . Bende note 9 Pro yükleyince hard brick olmuş. Sanırım 9s modelini yüklemem gerekiyordu . Aldığımda Hindistan modeli demişti aldığım kişi . RAM 4 gb.
Şimdi edl moduna aldım işlemciyi gördü cihaz fakat mi flash rom yüklemede hata veriyor. Eng rom da denedim. Acaba yine yanlış rom mu deniyorum . Ayrıca hangi uygulama ile yüklememi tavsiye edersiniz alternatif var mı ?
Not edl modunda bataryayı takmıyorum .

Oyla:
Üst Alt