Soru Note 9 pro pubg de ses kasma problemi

ynssahin92

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yunus
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
5
Redmi note 9 pro kullanıyorum. Pubg de kulaklıkla ses kasarken sesler farklı yerden geliyor önceki telefonlardaki gibi değil. Düşmanın nerden geldiğini anlayamıyorum ve ölmemle sonuçlanıyor note 8 pro da adamın nerden geldiği anlaşılıyordu. Erişebilirlikten mono ses ayarını da kapattım farklı kulaklık da denedim yine aynı sorun var. bu problemi yaşayan tek ben miyim?

ismail0100

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
5
Kulaklığının kalitesini bilmiyorum senin. Benim ucuz kulaklığım var. O yüzden aşırı detaylı ses almıyorum ancak hangi yönden geldiğini doğru alıyorum.

Oyla:

ismail0100

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
5
Unutmazsam senin için başka bir kulaklıkta da deneme yapacağım.

Oyla:

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Redmi note 9 pro kullanıyorum. Pubg de kulaklıkla ses kasarken sesler farklı yerden geliyor önceki telefonlardaki gibi değil. Düşmanın nerden geldiğini anlayamıyorum ve ölmemle sonuçlanıyor note 8 pro da adamın nerden geldiği anlaşılıyordu. Erişebilirlikten mono ses ayarını da kapattım farklı kulaklık da denedim yine aynı sorun var. bu problemi yaşayan tek ben miyim?
Hocam muhtemelen mono ses açıktır.
Ayarlar / ek Ayarlar / erişebilirlikten mono sesin kapalı olduğundan emin olun.

Oyla:

ismail0100

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
5
Bugün denedim.

70 tl civarı mikrofonsuz R-L özelliği olan JBL kulakiçi kulaklık doğru çalışıyor.
35 tl civarı mikrofonlu R-L özelliği olmayan TTec kulakiçi kulaklık R-L değişiyor sanırım ama düzeltince doğru çalışıyor.

Oyla:

jagged

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
jagged
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
5
kardesim kulaklıkların üstünde right ve left vardır right sağ left sol kulagına takılı olacak eğer sorun devam ederse orjinal bir kulaklık kullan

Oyla:

ismail0100

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
5
Bugün denedim.

70 tl civarı mikrofonsuz R-L özelliği olan JBL kulakiçi kulaklık doğru çalışıyor.
35 tl civarı mikrofonlu R-L özelliği olmayan TTec kulakiçi kulaklık R-L değişiyor sanırım ama düzeltince doğru çalışıyor.
LİVİK haritasında denedim onu eklemeyi unutmayayım.

Oyla:
Üst Alt