Soru Note 9 pro pioneer teyp ayarları

kazım43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kazım
Cihazım
note9 pro 128gb
Konular
2
Merhaba arkadaşlar note 9 pro 128 gb kullanıcısıyım pıoneer oto teyp bime tanıtamadım şarj kablosu üzerinden denemediğin ayar kalmadı bilen yardımcı olabilecek arkadaş varmı önceki mi max çok güzel çalışıyordu Teşekkürler

Ekli dosyalar

• 16229984624456855508785147330102.jpg
    16229984624456855508785147330102.jpg
    1,3 MB · Görüntüleme: 15

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Hocam bellek olarak mı göstermeye çalışıyorsunuz yoksa ses çıkışı olarak mı? Çünkü bildiğim kadarıyla belli bir sene ve sonrasında çıkan cihazlarda usb ses özelliği genel olarak yok. Ancak cihazı usb bellek gibi bağlayıp dosyaları çalabiliyorsunuz.

kazım43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kazım
Cihazım
note9 pro 128gb
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bellek olarak mı göstermeye çalışıyorsunuz yoksa ses çıkışı olarak mı? Çünkü bildiğim kadarıyla belli bir sene ve sonrasında çıkan cihazlarda usb ses özelliği genel olarak yok. Ancak cihazı usb bellek gibi bağlayıp dosyaları çalabiliyorsunuz

Hocam bellek olarak mı göstermeye çalışıyorsunuz yoksa ses çıkışı olarak mı? Çünkü bildiğim kadarıyla belli bir sene ve sonrasında çıkan cihazlarda usb ses özelliği genel olarak yok. Ancak cihazı usb bellek gibi bağlayıp dosyaları çalabiliyorsunuz.
Şöyle söliyeyim telefonun içindeki müzikleri çalıyor ama ben youtubeden müzik dinlemek veya film izlemek istiyorum sesi alamıyorum

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Şöyle söliyeyim telefonun içindeki müzikleri çalıyor ama ben youtubeden müzik dinlemek veya film izlemek istiyorum sesi alamıyorum

Tamam işte hocam dediğim gibi yeni cihazlarda usb ses kaynağı işlevi yok.* Öyle bir seçenek çıkmıyor. Normalde kabloyu bağladığınızda soruyor ne için kullanmak istiyorsunuz diye. İşte artık yeni cihazlarda o listede ses kaynağı seçeneği yok. Ancak güncel uyumlu DAC cihazlarla falan destekleniyor. Bu android sürümü yada cihaz üreticileriyle alakalı olabilir.
Birde günümüzde Bluetooth teknolojisinin daha aktif kullanımı nedeniyle olabilir. Aslında cihazlar donanımsal olarak destekliyordur büyük ihtimal fakat yazılımsal olarak yok gibi. Ancak birileri bunun için özel bir Magisk modülü yada nenzer birşey geliştirdiyse belki aktif edilebilir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

kazım43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kazım
Cihazım
note9 pro 128gb
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tamam işte hocam dediğim gibi yeni cihazlarda usb ses kaynağı işlevi yok.* Öyle bir seçenek çıkmıyor. Normalde kabloyu bağladığınızda soruyor ne için kullanmak istiyorsunuz diye. İşte artık yeni cihazlarda o listede ses kaynağı seçeneği yok. Ancak güncel uyumlu DAC cihazlarla falan destekleniyor. Bu android sürümü yada cihaz üreticileriyle alakalı olabilir.
Birde günümüzde Bluetooth teknolojisinin daha aktif kullanımı nedeniyle olabilir. Aslında cihazlar donanımsal olarak destekliyordur büyük ihtimal fakat yazılımsal olarak yok gibi. Ancak birileri bunun için özel bir Magisk modülü yada nenzer birşey geliştirdiyse belki aktif edilebilir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Anladım çok teşekkür ederim

Üst Alt