Yardım Note 9 Pro Pc Bağlama Hatası

bgul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
brhn
Cihazım
note 9 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
6
Telefon Modeli
note 9 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar note 9 pro pc ye bağlamaya çalışınca '' USB AYGITI TANIMADI ' 'Bu bilgisayar bağladığınız en son USB aygıtı arızalı olduğundan Windows bu aygıtı tanımadı' hatası alıyorum. yeni kablo aldım MI store dan, adb driver, qualcom driver yükledim ne yaptıysam olmadı. Yardım edecek varmıdır. Şimdiden teşekkürler.
tel şarz oluyor bu arada.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
185
Farklı bir USB girişine takın kabloyu. Cihazın USB Hata Ayıklama ayarını aktif edin. XiaoMiTools v2 ile sürücüleri yeniden yükleyin.

Oyla:

bgul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
brhn
Cihazım
note 9 pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Farklı bir USB girişine takın kabloyu. Cihazın USB Hata Ayıklama ayarını aktif edin. XiaoMiTools v2 ile sürücüleri yeniden yükleyin.
hocam dediğinizi yaptım, farklı portlardan farklı kablolarla defalarca denedim. fakat bir çözüm bulamadım. telefonu yeni almıştım valla öyle sıkıntıya girdimki analatamam. Teşekkür ederim yinede yardımınız için, aklınıza gelen başka bir öneri varsa bekliyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yardımcı olabilecek fikir verecek kimse varmı arkadaşlar. Bir an önce çözmem gereken bir konu. Yardımlarınızı bekliyorum

Oyla:

Apsintex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çınar
Cihazım
Xaomi Redmi 9S
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
21
hocam dediğinizi yaptım, farklı portlardan farklı kablolarla defalarca denedim. fakat bir çözüm bulamadım. telefonu yeni almıştım valla öyle sıkıntıya girdimki analatamam. Teşekkür ederim yinede yardımınız için, aklınıza gelen başka bir öneri varsa bekliyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yardımcı olabilecek fikir verecek kimse varmı arkadaşlar. Bir an önce çözmem gereken bir konu. Yardımlarınızı bekliyorum
Çözüm buldunuz mu acaba?

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Apsintex,

Oyla:

Apsintex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çınar
Cihazım
Xaomi Redmi 9S
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
21
Problem işlemci ve nand bellek kaynaklıdır. NOTE 9 PRO ve 9S'in kronik sorunu. Tek çözümü ise, İşlemci ve nand değişimidir. Hangi bilgasayarda denerseniz deneyin yada istediğiniz kadar kablo değiştirin.. Sonuç aynı olacaktır.

Oyla:

cruelman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
samsung s6 edge
Konular
4
Problem işlemci ve nand bellek kaynaklıdır. NOTE 9 PRO ve 9S'in kronik sorunu. Tek çözümü ise, İşlemci ve nand değişimidir. Hangi bilgasayarda denerseniz deneyin yada istediğiniz kadar kablo değiştirin.. Sonuç aynı olacaktır.
arkadaş haklı

Oyla:
Üst Alt