Yardım Note 9 pro NFC mobil temassız

Mend

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Resmi note 9 pr
Konular
1
Selamlar.
1hafta öncesinde kadar aktif kullandığım temassız ödeme işlemini sabah kullandıktan yarım saat sonra kullanamaz oldum... Birçok pos denemesinde olmayınca önce banka uygulamasını yeniden yükleyip denedim. Olmayınca telefonu Fabrika ayarlarına çektim. Halen nfc ile ödeme yapamıyorum. Bankayla görüştüm bizde normal herşey diyorlar... Az önce nfctools diye bir uygulamayı 2 cihaza kurup karşılıklı denedim. Note 9 pro mun nfc serial number 01:02:03:04 yazıyor... Bana kurmaca bir numara geldi. Sorun bundan olabilir mi? Ne yapabilirim.... Zaman zaman güncelleme görünce direk guncellerim, bu aralar güncelleme yaptım mi hatırlamıyorumorum ..

Ekli dosyalar

• IMG_20210723_113855.jpg
    IMG_20210723_113855.jpg
    2,4 MB · Görüntüleme: 24

Mend

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Resmi note 9 pr
Konular
1
Selamlar.
1hafta öncesinde kadar aktif kullandığım temassız ödeme işlemini sabah kullandıktan yarım saat sonra kullanamaz oldum... Birçok pos denemesinde olmayınca önce banka uygulamasını yeniden yükleyip denedim. Olmayınca telefonu Fabrika ayarlarına çektim. Halen nfc ile ödeme yapamıyorum. Bankayla görüştüm bizde normal herşey diyorlar... Az önce nfctools diye bir uygulamayı 2 cihaza kurup karşılıklı denedim. Note 9 pro mun nfc serial number 01:02:03:04 yazıyor... Bana kurmaca bir numara geldi. Sorun bundan olabilir mi? Ne yapabilirim.... Zaman zaman güncelleme görünce direk guncellerim, bu aralar güncelleme yaptım mi hatırlamıyorum ..

Up

Üst Alt