Soru Note 9 PRO Kamerasında "PRO COLOR" Modu bizde neden yok ?

ysnozver

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
a2 lite
Konular
13
Hindistan da bilindiği gibi şu an kullandığımız note 9 prolar pro max olarak tanıtıldı. Birçok video da denk geliyorum. Normal Note 9 Pro videolarında da bu işaretlediğim seçenek birçok telefonda var. Bizde neden yok ? Nasıl getirebiliriz "PRO COLOR" modunu bu kamera özelliklerine ?

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 72

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
(Yanlış anlaşılma sebebiyle silindi)

Son düzenleme:
Oyla:

ysnozver

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
a2 lite
Konular
13
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
9 t pro ne alaka hocam ben 9t demedim ki ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

mi 9t pro kullanıcısıyım, bahsettiğiniz mod global rom da yok. sanırım cihazda custom rom yüklü orjinalinde böyle bir pro color bölümü yok. ayrıca bahsettiğiniz cihaz ile mi9t pro arasında işlemciden kameralara kadar herşey bambaşka. yani iki telefonda da aynı özelliklerin olmasını beklemek çok mantıklı değil. her şey yazılımsal değildir. donanımın desteklediği sorunsuz çalışan özellikler zaten global yazılımlarda güncelleme ile kullanıcılara veriliyor.
9 t pro ne alaka hocam ben 9t demedim ki ?

Oyla:

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
O videoyu bende izlemiştim ve merak edip araştırmıştım ancak pro color mode diye google da bulamamıştım. Note 9 pro global ve note 9 pro max hindistan ikisinde de ana kamerada samsung isocell gw1 sensor kullanılıyor. Hindistan romu kullanan ve bu özelliği deneyenler yazarsa daha aydınlatıcı olabilir.

Oyla:

ysnozver

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
a2 lite
Konular
13
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O videoyu bende izlemiştim ve merak edip araştırmıştım ancak pro color mode diye google da bulamamıştım. Note 9 pro global ve note 9 pro max hindistan ikisinde de ana kamerada samsung isocell gw1 sensor kullanılıyor. Hindistan romu kullanan ve bu özelliği deneyenler yazarsa daha aydınlatıcı olabilir.
Bende araştırdım da bulamadım... Hindistan da olabilir. Bende V11.0.3.0.QJZRUXM yüklü. Bende de yok malesef...

Oyla:
Üst Alt