Rehber Note 9 pro joyuse Dolby audio

malidedeoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Note 9 Pro 128
Meslek
Ekonomist
Konular
18
Merhaba arkadaşlar 9s de (curtana) da denemiş bir arkadaş çalışmış
bende note 9 pro ( joyuse ) da denemek istedim magisk modül olarak kurdum ve Dolby cihazımda çalıştı sizlerde Dolby audio yüklemek isterseniz diye paylaşıyorum

Telefonu rootlayın açtığım konular içinde root konusu da mevcut forumda arama yapmanız yeterli Note 9 pro konuları içinde.

Magisk ile root işlemini yaptıktan sonra cihazınıza bu alttaki modülü indiriyorsunuz ve magisk manager uygulamasından modül ekle diyorsunuz bu kadar cihaz yeniden başladıktan sonra ana ekrana Dolby uygulaması gelecek ayarlarınızı yapın ve kullanın

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Merhaba arkadaşlar 9s de (curtana) da denemiş bir arkadaş çalışmış
bende note 9 pro ( joyuse ) da denemek istedim magisk modül olarak kurdum ve Dolby cihazımda çalıştı sizlerde Dolby audio yüklemek isterseniz diye paylaşıyorum

Telefonu rootlayın açtığım konular içinde root konusu da mevcut forumda arama yapmanız yeterli Note 9 pro konuları içinde.

Magisk ile root işlemini yaptıktan sonra cihazınıza bu alttaki modülü indiriyorsunuz ve magisk manager uygulamasından modül ekle diyorsunuz bu kadar cihaz yeniden başladıktan sonra ana ekrana Dolby uygulaması gelecek ayarlarınızı yapın ve kullanın

Note 9s konusunda 3 farklı modül kuruluyor. Joyeuse da tek modül ile stabil çalışıyor mu

malidedeoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Note 9 Pro 128
Meslek
Ekonomist
Konular
18
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
37
Sorunsuz kullanmak için 4 modül kurmanız gerekiyor. Tek modül ile andorid 10 cihazda hata alırsınız.

Üst Alt