Yardım note 9 pro (joyeuse) pitchblack twrp nasıl kurulur

pistol4e3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Note 9 pro
Konular
8
Herkese merhaba forumda ve diğer forumlarda arama yaptım fakat note 9 pro joyeuse için pitchblack twrp kurulumu için bir rehber bulamadım tek tuş twrp denedim yüklendi fakat telefondaki rom dosyasını görmedi bende yeniden başlattım bu seferde twrp kendi kendine gitti belirttğim twrp yi nasıl kuracağım yardımcı olursanız çok memnun olurum iyi günler

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
183
Buradan PBRP'yi indirin telefona. Tek tuş TWRP'yi kurup TWRP'den Install kısmına girip PBRP'yi seçip çubuğu kaydırın, yüklenecektir.

Başka bir yöntem olarak da manuel yükleyebilirsiniz. USB Hata Ayıklama modunu aktif edip fastboot moda alacaksınız cihazı. İndirdiğiniz zip dosyasının içindeki .img dosyasını bir klasöre koyup ismini recovery.img olarak değiştirin. Ardından klasörün yolunu gösteren kısmı (örneğin C:\Program Files\XXX diye yazar üst kısımda) silip cmd yazıp enterlayın. ADB penceresi çıktıktan sonra cihazı fastboot modunda kabloyla bilgisayara bağlayın ve şu kodları sırayla girin, enterlayın:

Cihazı görüyor mu diye kontrol etmek için
Cihazın ismi birkaç karakterlik kodla görünecek. Görünüyorsa recovery.img dosyasını kurmak için
fastboot flash recovery recovery.img
Recovery modu açmak için
fastboot boot recovery.img
Ardından işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Detaylı anlatım için:

pistol4e3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Note 9 pro
Konular
8
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Buradan PBRP'yi indirin telefona. Tek tuş TWRP'yi kurup TWRP'den Install kısmına girip PBRP'yi seçip çubuğu kaydırın, yüklenecektir.

Başka bir yöntem olarak da manuel yükleyebilirsiniz. USB Hata Ayıklama modunu aktif edip fastboot moda alacaksınız cihazı. İndirdiğiniz zip dosyasının içindeki .img dosyasını bir klasöre koyup ismini recovery.img olarak değiştirin. Ardından klasörün yolunu gösteren kısmı (örneğin C:\Program Files\XXX diye yazar üst kısımda) silip cmd yazıp enterlayın. ADB penceresi çıktıktan sonra cihazı fastboot modunda kabloyla bilgisayara bağlayın ve şu kodları sırayla girin, enterlayın:

Cihazı görüyor mu diye kontrol etmek için

Cihazın ismi birkaç karakterlik kodla görünecek. Görünüyorsa recovery.img dosyasını kurmak için

Recovery modu açmak için

Ardından işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Detaylı anlatım için:
Teşekkür ederim aksam yapacağım

Üst Alt