Yardım Note 9 pro hotspot sorunu

mstftkign

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
lg g2
Konular
1
Telefonu alalı 3 4 gün oldu Pc ye internet paylaşımı yapamıyorum. Bağlanıyor fakat internete girmiyor hiç bı şekilde. Daha önceki konukları araştırdım apn adı degistirme, DNS değiştirme vs işe yaramadı. Google DNS olmadığı zaman hiç baglanmiyor. Orijinal ssid ile de girmiyor Pc. Daha onceki telefonumdan hotspot kullanıyordum Pc de bu sorun yok. Yardımcı olabilecek var mı ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hattım Turk Telekom bu arada.

Yazim yanlışları için kusura bakmayın acele yazdım.

Schlaflos

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
1
(Ayarlar/Bağlantı&Paylaşım/Wifi'yi,mobil ağları ve Bluetooth'u sıfırla/Ayarları Sıfırla) yapın
daha sonra İnternet paylaşımı açıp ayarlarından SSID ismini türkçe karakter ve çok uzun olmayacak şekilde değiştirin. Pc de İnternet kullanmaya başlayabilirsiniz.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

mstftkign

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
lg g2
Konular
1
(Ayarlar/Bağlantı&Paylaşım/Wifi'yi,mobil ağları ve Bluetooth'u sıfırla/Ayarları Sıfırla) yapın
daha sonra İnternet paylaşımı açıp ayarlarından SSID ismini türkçe karakter ve çok uzun olmayacak şekilde değiştirin. Pc de İnternet kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sağolasın akşam deneyim. Telefonun o kadar özelliği var ama internet paylasamamak can sıkıcı. Neyse ki USB bağlantısı işe yarıyor olmazsa öyle kullancam artık.

Oyla:

Schlaflos

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
1
Sağolasın akşam deneyim. Telefonun o kadar özelliği var ama internet paylasamamak can sıkıcı. Neyse ki USB bağlantısı işe yarıyor olmazsa öyle kullancam artık.
Rica ederim. Bende aynı sorunu yaşadığım için bu şekilde çözdüm umarım seninde işine yarar.

Oyla:

mstftkign

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
lg g2
Konular
1
Tekrar selam. Sorunum hala geçmedi başka telefonlara internet paylaşabiliyorum ama pc ye paylaşamıyorum. Rom değiştirdim yine olmadı.
Default ssid kullandıgım zaman pc baglanmıyor, türkçe bir ssid ve kısa bir şifre girdigimde bağlanıyor ama sınırlı şekilde görünüyor.
DNS 1.1.1.1 yaptıgımda sınırlı işareti kalkıyor, normal bir şekilde bağlanmış görünüyor ama internete girmiyor. Google DNS yide kullandım o da işe yaramıyor.
Yardım ederseniz sevinirim.

Ayrıca adb komutunu da denedim o da işe yaramadı.

Oyla:
Üst Alt