Rom Note 9 pro hindistan v12.0.3.0 romu

Sefayil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sefayil
Cihazım
Redmi 6
Konular
12
Merhabalar, arkadaşlar cihazim note 9s.
Note 9 pro Hindistan romu v12.0.3.0 fasbootla kurarsam, telefon çalışmasında sorun olurmu ve ya stock rom olarak tavsiye edilirmi, stabil çalışır mı??

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Merhabalar, arkadaşlar cihazim note 9s.
Note 9 pro Hindistan romu v12.0.3.0 fasbootla kurarsam, telefon çalışmasında sorun olurmu ve ya stock rom olarak tavsiye edilirmi, stabil çalışır mı??
hocam note 9 s e pro pro modeline s romu yükleyemezsiniz hardbrick olma ihtimali yüksek. Redmi note 9 s için
V12.0.4.0.RJWINXM
en son bu stock rom çıkmış. Stock romlar gayet iyi çalışır lakin eu romu tavsiye ederim veya aosp romları. Sizin tercihinize kalmış.

Sefayil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sefayil
Cihazım
Redmi 6
Konular
12
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam note 9 s e pro pro modeline s romu yükleyemezsiniz hardbrick olma ihtimali yüksek. Redmi note 9 s için
V12.0.4.0.RJWINXM
en son bu stock rom çıkmış. Stock romlar gayet iyi çalışır lakin eu romu tavsiye ederim veya aosp romları. Sizin tercihinize kalmış.
Hocam bilgi için teşekkürler, peki note 9s için v12.0.4.0 RJWİNXM ve ya endonezya son sürüm rom linki varmı forumda???

Sefayil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sefayil
Cihazım
Redmi 6
Konular
12
Bir arkadaşım note 9s cihazına hindistan v12.0.2.0 QJWİNXM rom yukledi fastboot ve şimdi normal çalışıyor cihaz, fakat oto-dan v12.0.4.0 RJWİNXM güncelleme aldı, o güncellemeyi yapsa cihazin hardbrick riski varmı???? Yani zaten pronun romu kurulu, güncelleme yapılması durumunda hardbrick olmaz diye düşünüyorum hocam

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Bir arkadaşım note 9s cihazına hindistan v12.0.2.0 QJWİNXM rom yukledi fastboot ve şimdi normal çalışıyor cihaz, fakat oto-dan v12.0.4.0 RJWİNXM güncelleme aldı, o güncellemeyi yapsa cihazin hardbrick riski varmı???? Yani zaten pronun romu kurulu, güncelleme yapılması durumunda hardbrick olmaz diye düşünüyorum hocam
Hocam Hindistan'da pro s diye satılıyor. Hayır ota dan her türlü güncellemeyi alabilir. Yani cihazda pro değil s romu yüklü.

Sefayil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sefayil
Cihazım
Redmi 6
Konular
12
Hocam Hindistan'da pro s diye satılıyor. Hayır ota dan her türlü güncellemeyi alabilir. Yani cihazda pro değil s romu yüklü.
Hocam peki v12.0.4.0 RJWİNXM romla ilgili bilginiz varmı yani hatalar falan oluyormu??? Yoksa gayet stabil hatasızmı

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
JW kodu 9s cihazdır yani pro romu kurmamış arkadaşınız. JZ ile başlayan romlar 9pro cihaza ait. 9s telefonlar Hindistan'da 9pro adıyla satılıyor. Hindistan romu kurunca cihaz adı 9pro görünür. Güncellemeyi yapsın hiçbirşey olmaz.

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular