Çözüldü Note 9 pro güncelleme

mirac27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Miraç
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 12.0.1 kararlı
Telefon Modeli
Redmi note 9 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Telefonuma 12.0.4 güncellemesi geldi. Güncelleme hakkında bilgisi olan var mı ? Yapmalı mıyım ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Telefonuma 12.0.4 güncellemesi geldi. Güncelleme hakkında bilgisi olan var mı ? Yapmalı mıyım ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Önceki sürümden yani 12.0.1den geciyorsaniz en azından pilde ve arayüzde ki sorunlar azda olsa giderilmiş.Yaparsaniz güzel olur :)

Oyla: Çözüm

tahakuzgun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
Smart 6
Konular
0
Önceki sürümden yani 12.0.1den geciyorsaniz en azından pilde ve arayüzde ki sorunlar azda olsa giderilmiş.Yaparsaniz güzel olur :)
Bende uzun süredir bekliyorum 0.4 ü. Video sertifikası için global roma geçmeyi planlıyorum. Umarım artık gelir bana da. Tr romunuda bulamıyorum recovery mod ile yükseltmek için. Neden herkese gelmiyor güncelleme bilgisi olan var mı ?

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
Bende uzun süredir bekliyorum 0.4 ü. Video sertifikası için global roma geçmeyi planlıyorum. Umarım artık gelir bana da. Tr romunuda bulamıyorum recovery mod ile yükseltmek için. Neden herkese gelmiyor güncelleme bilgisi olan var mı ?
Bu güncelleme Global romun güncellemesi. Sizdeki rom Türkiye romu. İkisi farklı stok romlar. Birbiri arasında güncelleme yaparak geçemezsiniz. TR romuna 12.0.1.0 sürümü en son gelen güncelleme. İki rom farklı farklı güncellenir, birbirleriyle çok bağları yok.

Oyla:
Üst Alt