Yardım Note 9 Pro Güncelleme Sorunu

Byzas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fuat
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
1
Arkadaşlar merhaba.Bu sabah hb üzerinden Türkiye garantili bu cihazı aldım.Cihazı kurarken 12.0.5.0 (QJZREXM) güncellemesi geldi ve kurdum.Daha sonra diğer kurulumlarımı yaptım.Yine yazılım güncellemesini denediğimde yeni güncelleme yok diyor.Daha sonra cihazıma uygun rom'u buldum manuel güncelleme yaptığımda ''Güncelleme doğrulanamıyor -Bu kararlı rom yüklenemiyor'' diyor.Sorun nedir acaba ? Mi flash ile bl kilidini açmadan atmak mümkün mü acaba ?

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Arkadaşlar merhaba.Bu sabah hb üzerinden Türkiye garantili bu cihazı aldım.Cihazı kurarken 12.0.5.0 (QJZREXM) güncellemesi geldi ve kurdum.Daha sonra diğer kurulumlarımı yaptım.Yine yazılım güncellemesini denediğimde yeni güncelleme yok diyor.Daha sonra cihazıma uygun rom'u buldum manuel güncelleme yaptığımda ''Güncelleme doğrulanamıyor -Bu kararlı rom yüklenemiyor'' diyor.Sorun nedir acaba ? Mi flash ile bl kilidini açmadan atmak mümkün mü acaba ?
Boot kilidi açmadan imkansız ne yazık ki veya bekleyin gelir diyeceğim ama çoktaaan dağıtıldı diye biliyorum Türkiye'de update olarak

Alier411

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
3
Arkadaşlar merhaba.Bu sabah hb üzerinden Türkiye garantili bu cihazı aldım.Cihazı kurarken 12.0.5.0 (QJZREXM) güncellemesi geldi ve kurdum.Daha sonra diğer kurulumlarımı yaptım.Yine yazılım güncellemesini denediğimde yeni güncelleme yok diyor.Daha sonra cihazıma uygun rom'u buldum manuel güncelleme yaptığımda ''Güncelleme doğrulanamıyor -Bu kararlı rom yüklenemiyor'' diyor.Sorun nedir acaba ? Mi flash ile bl kilidini açmadan atmak mümkün mü acaba
Ayni sorun bendede var kardesim ne yaptiysam güncelleme dogrulanamiyor hatasi veriyor bende hb dan aldim 12.0.5.0 surumu yuklu bootloader kilidini acip yukleyecegim

Üst Alt